Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Jaki tego jest sens
  Środa, 22.05

  No ok. Posegreguję . A rano i tak przyjedzie śmieciara i wpieprzą to wszystko razem do jednego baniaka. A poza tym, po co segregować skoro w ZUO jest ponownie segregowane. Toć się ZUO onegdaj w mediach ogólnopolskich nawet chwaliło, że w Elblągu jest najnowocześniejsza segregatornia odpadów. Przypominam, po zmianie ustawy śmieci są miasta, a więć należą do UM. Jak zaczniemy wywalać śmieci pod urzędem miejskim, wtedy biurwy pójdą po rozum do głowy. A jak na razie tylko planują zza biurka i potem świńskim pędem przed 15stą lecą do pobliskiej Biedaronki na zakupy, byleby nie siedzieć w biurze do 15stej.

 2. 2
  +4
  ~ jan-49
  Środa, 22.05

  chcecie segregacji smieci a ceny podnosicie caly czas? bede segregowal jak cos z tego bede mial a nie ciagle podwyzki gon sie dziadu cwaniaku chcesz zeby udzie za ciebie robili robote a ty bedziesz tylko kasowal

 3. 3
  +2
  ~ Dzikus
  Środa, 22.05

  Jest 21 wiek, jest automatyzacja a ja mam ręcznie segregować? . Nie tak dawno ZUO chwalił się modernizacją sortowni śmieci. Po co?Mieszkam w ciasnej kawalerce i mam teraz w domu porozstawiać 5 koszy na segregowanie śmieci. Szukacie pieniędzy to zacznijcie karać ludzi od nielegalnych wysypisk za miastem.

 4. 4
  --1
  ~ Moze pora
  Środa, 22.05

  Zamontować monitoring przed smietnikami i wtedy jak na dłoni zobaczymy kto ma gdzieś segregowani śmieci. Zobaczymy jak często i kto opóźnia śmietniki że śmieci.

 5. 5
  --3
  ~ Jasiek
  Środa, 22.05

  ci z domków większość swoich śmieci podrzucają do blokowych śmietników

 6. 6
  +1
  ~ Mieszkaniec
  Czwartek, 23.05

  Nie widzę żadnego sensu segregowania śmieci, to dlatego że był czas iż segregowałem, wynosiłem wszystko ładnie i wrzucałem do pojemników ale okazało się, ze po te wszystkie śmieci przyjeżdża jeden samochód i opróżnia wszystkie kontenery, tak jak stoją w śmietniku, jeden po drugim, są wysypywane do jednego zbiornika w samochodzie, który ma zadanie te śmieci odebrać. Skoro firma odbierająca śmieci, w jakimś stopniu nie szanowała mojej segregacji więc teraz i ja mam to w d...e

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97141814231873