Niedziela, 19.05.2019, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ mm
  Czwartek, 14.03

  Obserwator- oczywiście, że płacimy. Płacimy tak jak wszyscy inni najemcy zbk: czy to w centrum miasta czy na obrzeżach. Problem polega na tym, że ze względu na lokalizację jesteśmy traktowani jako "podrzędni" obywatele. Ogólnie tragedia jak się czyta niektóre komentarze jakie ludzie mają spojrzenie na mieszkańców tej dzielnicy. Tu mieszkają normalni ludzie, w większości bardzo porządni. Patologię już dawno wyrzucili i eksmitowali uwaga: do centrum miasta. Każdy dba ile może, ale przecież sami nie będziemy chodników kłaść na nowo...

 2. 2
  +3
  ~ 111
  Czwartek, 14.03

  To prawda, że mieszkańcy innych dzielnic niż centrum są gorzej traktowani. Kiedyś pani w urzędzie powiedziała mi że mieszkam na terenach peryferyjnych. Widać nie warto tam inwestować dlatego jest u nas ciemno, dziurawo i smutno.

 3. 3
  +4
  ~ MieszkankaZajazdu
  Czwartek, 14.03

  Dobry artykuł.. ☺ ! Patologia dawno się skończyła ! Kto nie wie ten niech nie piszę.. Pare menelków na krzyż tak jak wszędzie. Porządki na własną rękę - robione ale ile można !?!? Pracujemy, mamy swoje życie osobiste, odprowadzamy podatki, pałcimy ponad 700 zł za czynsz za mieszkanie w tej dzielnicy ?! 😞 i co jeszcze ? Kpina XXI wiek a tu dalej komuna ! Wsytd kogoś zaprosić... Ale co zrobić.. Kupiło się to się ma.. Sprzątać koło siebie i wokoł bo co nam pozostało... ☺ ciekawe czy Ci z UM sprzątają u siebie na osiedlach ? Hmmm raczej wątpie.. ☺ POZDRAWIAM. ARYTKUŁ W PUNKT. POKAZUJĘ GORZKĄ PRAWDĘ.

 4. 4
  +2
  ~ Joshua
  Czwartek, 14.03

  Tyle miejsca w koło a parkingu pożądnego niema. Ktoś pisze, że koło um jest "wylizane" to zapraszam nie przesadzam 20 cm od UM naprzeciw szlabanu wjazd w podwórko . . . Syf i tragedia nikt nie reaguje na prośby mieszkańców o pomoc. Wracając do ZAJAZDU (i nie tylko w sumie), to "swoi" mieszkańcy śmiecą np. ten zderzak widoczny na zdj. ktoś go wam tam przywiózł?? Śmieci wrzuca się do kontenera, i się ten kontener zamyka. Jedna osoba której zależy - a pracuje i ma rodzinę - bez wsparcia jakiego kolwiek nic niezdziała, może sobie tylko wrogów i problemów narobić wśród " sąsiadów ".

 5. 5
  +3
  ~ ciocia Tante
  Czwartek, 14.03

  Najszybszym sposobem rewitalizacji tego osiedla byloby zabudowanie wolnych terenów wokół zarowno domkami jednorodzinnymi , czy też niską zabudową wielorodzinną ,a przede wszystkim polaczenie w końcu ulicy Fromborskiej z JP II na Modrzewinie , a to b. ważne .Nie wiem czemu autor artykulu zapomnial wspomnieć o drugiej części Zajazdu , gdzie znajduje się pięknie odrestaurowany dworek i obok kilka nowych willi . Przypominam o polaczeniu Modrzewiny z Fromborską , to tylko ok 300 metrow

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.