Środa, 23.09.2020, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --20
  ~ Gulliik
  Wtorek, 26.02

  Jeśli macie pisać tak idiotyczne komentarze to lepiej zamilknijcie. Temu, tym?, od słupów wyborczych radzę udać się do lekarza o pewnej specjalności, bo uwidacznia się u niego schorzenie. Nowatorskim myślicielom mającym rozwiazanie wszystkich problemów zaśpiewajmy zaśnij ma dziecino, bo księżyc już świeci.

 2. 2
  +19
  ~ Marek
  Wtorek, 26.02

  Cała Polska z was się śmieje - POpaprańcy i złodzieje.

 3. 3
  +11
  Robert Koliński
  Wtorek, 26.02

  Żenujące były wczoraj te hopsztosy posła Brejzy i brak jakiejkolwiek propozycji programowej tzw. "zjednoczonej opozycji" - w program pt. "Odsunąć PiS" nie wierzy już nawet najtwardszy neoliberalny beton a PiS zbiera w międzyczasie punkty. Post-styropianowy PO-PiS startuje z zawsze aktualnym programem Koryto+, ale neoliberałowie są za głupi najwyraźniej, żeby zrozumieć potrzeby społeczne (najlepszy dowód w dzisiejszym GazWybie, który ujada do niemożliwości na niezbędne i potrzebne w o wiele większym wymiarze, niż to zaproponował Kaczyński, podwyżki dla sektora publicznego i najmniej zarabiających grup w Polsce), gdzie PiS ogrywa ich jak dzieci w cymbergaja i wygląda na to, że w ten sposób PiS będzie w Polsce rządził przez najbliższe 100 lat.

 4. 4
  --8
  ~ ket
  Wtorek, 26.02

  Oczekiwanie na rehabilitację neurologiczną w WSZ : 730 dni = 2 lata. Ale Jerzy Urban swoje 1100 zł dostanie..... "Brawo" pis.

 5. 5
  +14
  ~ Na teraz
  Wtorek, 26.02

  Byście się wstydzili tego co robicie i co popieracie. Trzeba nie mieć mózgu by nie zauważyć zmian we wszystkim. Tak PiS rządzi ze pokazuje ze mozna robic zmiany a wy P O i PSL to bankrut. Z komuchami trzymacie.

 6. 6
  --3
  ~ fatalista
  Wtorek, 26.02

  Szkoda że ludzie nie widzą że POPIS to jedno i to samo g.... i dopóki istnieje PIS będzie istniało PO to zabawa ze społeczeństwem w dobrego i złego policjanta. Jednak większość Polaków ma zbyt prosty układ nerwowy aby to zrozumieć

 7. 7
  +7
  ~ poeta pamięta
  Wtorek, 26.02

  Gulliik - jesteś słupkiem a słupek ustawia się w terenie pukając go w głowę. Boli? Słupami zostaliście na stałe, do końca waszych dni. Gdyby Wiesiek przystał na słupa, to bym mu wyjaśnił błąd, ale gdy słupem oszukującym tysiące wyborców staje się elita wychowawcza , to zamilcz, przestań szczekać, a gdy patrzysz w lustro, to wiesz kogo widzisz. Tego się nie zmyje żadną innowacją. Słupowatość jest jak trąd, a bez słowa "przepraszam" którego elity wychowawcze nie znają, jest silniejsze . Są grupy zawodowe, które nie mogą być konformistami, bo czynią w ten sposób nieodwracalne skutki negatywne u ludzi im podległych. Zamiast "przepraszam" używacie paliki jedynie inwektywy , ale to niczego nie zmienia. "Ty który skrzywdziłeś człowieka prostego..."

 8. 8
  +7
  ~ lustro
  Wtorek, 26.02

  Gulliik - masz wpływy jak zawsze gdy dociera odrobina prawdy do twojej świadomości - wróciła cenzura. Niczego to nie zmienia, bo słupem się jest dożywotnio. Palik nigdy już nie będzie zielonym drzewem. Wasze słupowate postawy niestety spowodują, że piękne krzewy zaczną przysychać aby stać się kołkiem niczym elbląskie wzorce. Patrząc w lustro nie zobaczysz lasu a tylko psującą się palisadę. Poza tym jesteś bardzo grzeczny - twierdzisz, że łajdakiem nie jest oszust, tylko ten co go złapał. I ty jesteś miejską "elytą". Słupku, trzymaj się drutu kolczastego.

 9. 9
  +7
  ~ emeryt
  Wtorek, 26.02

  Był wywiad z jasnowidzem z pod Elbląga , który powiedział ,że te wszystkie partie połączone, znikną ze sceny politycznej na zawsze ,Pozostanie tylko PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ DO KOŃCA TEGO WIEKU .

 10. 10
  +5
  ~ prestidigitator
  Wtorek, 26.02

  Oni są żałośni.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.