Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +24
  ~ Politolog
  Poniedziałek, 25.02

  Czyli główną misja tej partii w skrócie jest po prostu zniszczenie PiS-u a nie troska o Elbląg?

 2. 2
  --12
  ~ anonim
  Poniedziałek, 25.02

  Opozycja jest okey tylko ze od soboty strzela sobie sama do swojej bramki...pogubili sie strasznie.Do UE wybiore opozycje a do parlamentu polskiego PSL bo lubie Kosiniaka mimo ze PiS gnoi niemilosiernie to srodowisko.PiS to nie moja bajka nawet jesli dadza 1000+ to na bankstera z dlugim nosem nie zaglosuje.

 3. 3
  +35
  ~ konkrety , nie brednie po głos
  Wtorek, 26.02

  Brednie, jak mowa o przekopie. Żadnego konkretu, przykładu. Piękne , cudowne miasto, tylko zdechłe. W tym mieście pozostały tylko głosy do zdobycia w jakichkolwiek wyborach. Tyle warte jest to cudowne miasto. Podkreślili, że jest wspaniale zarządzane. Pewnie mieli na myśli rolowanie długu i mieszkańców, epec, gnijącą Dolinkę, zdewastowaną Bażantarnię, basen z hodowlą buszu, chodniki pamiętające Adolfa , kumpli na stołkach, ... Co konkretnie zrobiliście dla miasta jako parlamentarzyści? Co dla regionu?

 4. 4
  +32
  ~ Zartownisie
  Wtorek, 26.02

  Jeszcze niedawno jawnie opluwali prezia i styl jego zarządzania , porownywali do terroru, chamstwa, arogancji ,prostactwa i bełkotu politycznego! Teraz ratownik pcha sie dalej a jurysiowi nochal rośnie jak u Pinokia! Co za jawne plugastwo i oszustwo ! Miasto i szpital upada i gnije a wy tylko o posadkach i nawet z diabłem pakt zawrzecie i upodlicie się byle być!

 5. 5
  +28
  ~ Jez
  Wtorek, 26.02

  Ludzie z czym wy startuje ie do wyborów hasło odsunąć PiS od zadzenia nie macie żadnej oferty dla Polaków programu dla was tylko się liczą stołki a więc brudne zlodziejskiej łapy precz od elblaga

 6. 6
  +27
  ~ elbląski "mam talent"
  Wtorek, 26.02

  Chcieli rozmawiać z mieszkańcami? I nikt nie przyszedł? Gdybym wiedział, to bym poszedł, ale nie dla ich bełkotu, a dla Eli - młoda jest, zgrabna, wysportowana, niezły fryz, uśmiech i laczki. Szkoda , że milczy i nie mówi ani "tak" ani "nie". Pewnie załamana po zdradzie sycza. Ela do Europy!!! A kto, do cholery, pilnuje kołchozu na Królewieckiej?

 7. 7
  +23
  ~ Fan Gargamela
  Wtorek, 26.02

  Żałosny spektakl niemocy i rozgoryczenia, że utraciło się władzę i konfitury? Całe szczęście, że na sali nikogo z moich znajomych nie ma i osób które szanuję! Podziwiam odpornosc na wiedze tych któirzy na tych głosują!

 8. 8
  +14
  ~ xza
  Wtorek, 26.02

  won.!!!!!!!!!

 9. 9
  +25
  ~ po owocach poznajemy
  Wtorek, 26.02

  Nie podaję ręki i nie chcę słuchać bredni osób, które ze słupowatym, amoralnym kww zawiązały korytową koalicję. Przyjmijcie słupy kww na swoje "listy". W koalicji nie macie nic do gadania ale trwacie aby dryfować, a wraz z wami dryfuje rolowane miasto.

 10. 10
  +13
  ~ ursus
  Wtorek, 26.02

  prawozadna polska? i PO? kiedy oddacie pieniadze ukradzione z OFE i amber gold podli złodzieje? mam nadzieje ze polacy przejzeli na oczy i w nadchodzacych wyborach skutecznie zredukuja wasze wplywy do zera. jestescie drajcami polski i dzialacie dla innych panstw

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.