Poniedziałek, 4.12.2023, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Nagel
  Piątek, 14.12

  @Dreptak Ten szary z lewej strony wystaje na jezdnię i może powodować, że większe auto będzie zmuszone przekroczyć linie podwójną ciągłą.

 2. 2
  +4
  ~ Elblazanin
  Piątek, 14.12

  Zwróciłem uwagę na zdjęcia z ulicy Zielonej (trzy ostatnie) oraz Robotniczej jedno zdjęcie - tutaj auta parkują na chodniku, ale nie jest to zabronione i jest zachowana przepisowa odległość, aby piesi mogli przejść. Redakcja powinna weryfikować co wrzuca. Zaznaczam, ze jestem jednym z niewielu kierowcow, ktorzy pojada 100 metrow dalej i znajda wolne miejsce, a nie pchaja sie gdzie popdanie, a na Starym Miescie zawsze parkuje tylko na wyznaczonych miejscach.

 3. 3
  +1
  ~ kierowcaNieRajdowca
  Piątek, 14.12

  Niech to będzie stały wątek na info.elblag! A zasłanianie tablic (o ile w ogóle konieczne?) proszę ograniczyć do ostatnich 5 znaków.

 4. 4
  +1
  ~ Machupichcę
  Piątek, 14.12

  Czy aby na pewno wszyscy na Zielonej prawidłowo zaparkowali ? Czy została zachowana minimalna odległość od przejścia dla pieszych ?

 5. 5
  +1
  ~ kierowca
  Piątek, 14.12

  Na ulicy Szkolnej to prawie każdy jest "mistrzem parkowania" (za wyjątkiem mieszkańców tej ulicy), a w środę to już nawet "mistrz kierownicy" jakiejś Hondy zaparkował ją na boisku między dwoma budynkami ulicy Szkolnej i Ślusarskiej, gdzie właściwie nie ma nawet dojazdu do tego boiska, tylko chodniki i trawniki. Teraz należy spodziewać się, że z boiska następne lemingi zrobią sobie też parking

 6. 6
  0
  ~ Pytamy
  Piątek, 14.12

  Gdzie byla i jest straz miejska i policja w Elblągu. Co.jesli nie widzą tego ukarać służby konkretnie.

 7. 7
  --2
  ~ Od
  Piątek, 14.12

  Powinno się cepom opony przebijać wszystkie może to ich nauczy wreszcie czegoś. Sloma z butow wuchodzi albo prawko w prezencie dostali bo by nie zdali egzaminu.

 8. 8
  0
  ~ Nr jeden
  Piątek, 14.12

  Zadna menda z tych nie aparkowala jeszcze bokiem a scianie lub na szczycie drzewa. Pokażcie ten numer.

 9. 9
  +1
  ~ jo
  Piątek, 14.12

  Też kierowcy dowożący dzieci do przedszkola na Bema koło NFZ- parkują na chodniku za torami tramwajowymi i przejeżdżają chodnikiem a inne dzieci mogą tam biec do przedszkola...często też widać , jak kierowcy przejeżdzają podwójną ciągłą wjeżdżając i wyjeżdżając z tego chodnika

 10. 10
  +2
  ~ jjj
  Piątek, 14.12

  taka kasa z mandatow idzie do smietnika bo nierobom ze strazy wiejskiej nie chce sie d,,y ruszyc!!! w innych miastach to nie do pomyslenia!!!! ale emblong stac!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92839097976685