Czwartek, 9.12.2021, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (109)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ kolo
  Sobota, 17.11

  To nie wyborca PO pisze ten "artykuł" tylko zwolennik PSL. Chcieć to móc, ale czy warto takim sposobem jątrzyć i nastawiać mieszkańców przeciw komukolwiek. Napisz człowieku że twój mentor jest zaniepokojony tym że pan Missan będąc przewodniczącym RM po 5 letniej kadencji zostanie prezydentem Elbląga. Ciesz się z wygranej twojego człowieka, ale Elbląg przez te nadchodzące 5 lat dalej będzie w stagnacji.

 2. 2
  +3
  ~ Rumcajs
  Sobota, 17.11

  Koliński ma rację. Kopa trzeba dać Platformie i Pisowi.

 3. 3
  +13
  ~ Czyż nie ?
  Sobota, 17.11

  Co do manipulacji , to nikt TAK w Polsce nie manipuluje jak PO i Pis . W zależności kto przy korycie ? Wierzyc im to jak klepać biedę na emeryturze . Która czeka każdego z Nas .

 4. 4
  +6
  ~ temu miastu się to należy !!!
  Sobota, 17.11

  ..... Jeśli rozum nie wróci, to mamy sytuację "złapał Turek Tatarzyna, a Tatarzyn za cock trzyma". I z tym w garści i miasto i mieszkańcy znowu zostaniemy. A ciepło w górę :)

 5. 5
  +16
  ~ i tyle
  Sobota, 17.11

  SLD po raz drugi dało du..y. Te wybory to całkowita kompromitacja zarządu tej elbląskiej partii. Niestety myślenie tylko o sobie i pęd za stołkamii oraz narcyzm wzieły górę. No i mamy SLD juz w Elblągu nie ma . Trochę szkoda ale jaki zarząd taka organizacja. Ci którzy doprowadzili do upadku zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów powinni podać się do dymisji. Honor ? Klim ma rację występując. Choć jeden ma jaja aby tym dupkom się przeciwstawić. Ale okazuje się teraz ,ze uwalenie SLD przez bandę trzech dziś utrudnia rozmowy koalicyjne. Proszę sobie wyobrazić wróbel ma 6 sld tylko utrzymuje stan 3 =9 czyż nie lepiej to wygląda. I jeszcze raz HONOR ?

 6. 6
  +4
  ~ elblązanin
  Sobota, 17.11

  walka o koryta a ja to olewam ja jestem skromny ,ubogi i uczciwy na chleb mi starczy!

 7. 7
  --4
  ~ Kondek
  Sobota, 17.11

  Zgoda buduje a wojna rujnuje. Polityka zawsze była mało przewidywalna. Należy dać szansę nowej koalicji. Zachowanie obecnego układu politycznego nie gwarantuje dobrego rozwoju dla miasta w obecnym stanie polityki na szczytach władzy w kraju.

 8. 8
  +9
  ~ Tymo
  Sobota, 17.11

  Dla nich nie liczy się Elbląg, Polska społeczeństwo dla nich licza się stolki i o to jest ta walka. Później ***za w stolek cala kadencje. W Elblągu mimo wszystko ze gowno sie znasz są ciepłe miejsca przy korycie dla wybranych nieudaczników

 9. 9
  +7
  ~ Z prezydentem?
  Sobota, 17.11

  PO jeśli wejdzie w układ z Wróblewskim, za rok będzie rozwód z hukiem. Z prezydentem nie da rady się współpracować w sposób cywilizowany. Jestem tez ciekawy tych z KWWW , gdy zaczną się podwyżki , a oni je pokornie będą je popierali, bo tak życzy sobie prezio. Nie wierzę w ich odpór.

 10. 10
  +10
  ~ Fałszywe gry !
  Sobota, 17.11

  i TYLE- masz rację , ale ciekawość jak skończy twórca zniku z Elbląga SLD czyli Nowak. To może być ostra rozgrywka i pokaże intencje PO. W 2014 to oni przekonywali prezydenta , aby powołać Nowaka. Potem on ich rozczarował , bo stał się tylko dublerem. Zapowiadali, że już go nie poprą. Jeżeli się teraz zgodzą, to znaczy że Wróblewski ograł ich na wejściu.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.85592913627625