Czwartek, 9.12.2021, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (109)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ od zawsze Prawica
  Sobota, 17.11

  Marny kandydat z PO liczy na to, że jak wyborcy nie zagłosowali na niego to choć, przez "jurka" załatwi, niestety PIS ma kręgosłup moralny i na to nie pójdzie.

 2. 2
  +11
  ~ Świdomy wybroca
  Sobota, 17.11

  PO póki robi dla nich Sebuś od zbiórek kampanie wyborcze szans na rządzenie miastem nie ma.

 3. 3
  +12
  ~ Koryto
  Sobota, 17.11

  Bez emocji proszę .Trwa dogadywanie się w kwestii stołków wszystkich stron .Jest ograniczona ilość miejsc przy korycie .Tak więc w Elblągu nic się nie zmieniło

 4. 4
  +31
  ~ Marjolka
  Sobota, 17.11

  Laczki, klapki, sandały Stare obówie należy wyrzucać bo śmie...

 5. 5
  +3
  ~ b0ss
  Sobota, 17.11

  Przecież przed wyborami się już dogadali kto co otrzyma. Kto prezydenta, kto przewodniczącego. Takie mało miasto. I tylko grają że się kłócą, nie lubią. A potem razem na "piweczko".

 6. 6
  +9
  ~ Piramida stanowisk
  Sobota, 17.11

  Przeciez wiadomo ze ci łakomi stołków z PO skoro poparli KWW po uprzednim mieszaniu go z blotem to i teraz wejdą z nim w koalicję! Teraz tylko układają się o stanowiska bo za duzo pazernych gęb do obdarowania!więc bedzie nami rządziło pazerne PO obalone przez referendum, skompromitowany juz 1 vice ze zniszczonego SLD , stary dziad i mściwa klika a i dyrektorzy z nieuczciwej wobec wyborcow postawy! Więc taki mamy 5 letni plan na zycie w tym prowincjonalnym miasteczku bez szans !

 7. 7
  0
  ~ lucyna
  Sobota, 17.11

  Nie rozumię zarzutow i obaw w stosunku do ludzi PiS o ich dzialalność nakierowaną na jak najwieksze osobiste korzysci materialne . skoro slyszę codziennie z ust rzecznika PiS pani Mazurek , że ci ludzie pracują ciężko , by polakom żylo się coraz lepiej i tylko dla ich dobra ,a nie swojego .Czyli prawie wolontariat .

 8. 8
  +3
  ~ Onda
  Sobota, 17.11

  Nie ma mowy na PO-PIS. To że PO i PIS atakowało urzędującego prezydenta to chyba logiczne. Nie ma to jednak nic wspólnego z koalicją i dogadywaniem się. Tekst podpucha napisany przez KWW Wróblewskiego, który strasznie się boi PO. SLD brak i koalicja może być między KWW 6 mandatów i 9 PO. SLD niech spada bo do niczego nie jest potrzebny komunistyczny 1 mandat. Nowak rozłożył SLD sprzedając się za stanowisko - swoje stanowisko, do jest dopiero kupczenie. A tak na marginesie gazeta takich bzdetów nie powinna puszczać bez zweryfikowania, sprawdzenia itd. Taki donosik, jak za dawnych czasów.

 9. 9
  0
  ~ Dede
  Sobota, 17.11

  Ale będzie głupio tym wszystkim co to myślą, że to wszystko naprawdę :-)))

 10. 10
  --1
  ~ konstytucja
  Sobota, 17.11

  Jestem anty pis ale jeśli koalicja z pisem miałaby pomoc Elblągowi (przecież wilk ma znajomości w warszafce ) to jestem ZA

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.75128602981567