Czwartek, 9.12.2021, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (109)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ Wyborca Świadomy
  Piątek, 16.11

  Pamiętacie co premier Tusk mówił o rządach Platformy Obywatelskiej w Elblągu ?! Pamiętacie jaki wstyd zafundowała nam Platforma Obywatelska w referendum wstyd na całą Polskę! Czy nie uważacie, że powinno dojść do rozliczenia ostatnich wyborów samorządowych po wielkiej POrażce przede wszystkim ich kandydata na prezydenta ? No i chciałbym zrozumieć gdzie tu jest sukces wyimaginowanej koalicji gdzie zamiast 8 radnych w poprzedniej kadencji dziś maja 9 i starowało PO+Nowoczesna+KOD czy tym sukcesem jest zdobycie 1 mandat więcej przez Balbuze z Nowoczesnej? No faktycznie szał! Uważam, że w trybie natychmiastowym cały zarząd powiatu powinien zostać odwołany! Szukamy nr telefonu do gumisia Schetyny żeby nie dopuścił do kompromitacji i powstania POPISu !

 2. 2
  --8
  ~ Sprzedawczyki
  Piątek, 16.11

  Missan na pewno nie wejdzie w koalicje z Wroblem! I ma rację , on musi go kontrolować bo inaczej to miasto stanie się wiochą! Wróbel wziął skompromitowanego Januszka na wice choć utopił i odsprzedal SLD za swoje stanowisko więc PO może tworzyc koalicje z Pis! Nie ma co krytykować skoro wszyscy tu przegieli pałę, a start dyrektorów ze szkół jest na to najlepszym przykladem! Każdy sprzedał się , swoje morale , swoją osobowość dla kasy i stanowisk!

 3. 3
  +14
  ~ !!!!!
  Piątek, 16.11

  Czarne chmury nad Elblągiem. Świetna grafika,bardzo wymowne, nie trzeba nawet czytać artykułu , który jest mimo wszystko bardzo przemyślany i bardzo konkretny. Zapewne pisał go ktoś kto wie dobrze co się dzieje w Elbląskim piekiełku. Szkoda tylko wyborców PO i prezydenta że będzie się znowu szarpał z nimi, zamiast normalnie zarządzać Miastem

 4. 4
  +59
  ~ Łukaszek z kaloryferkiem
  Piątek, 16.11

  O tym całym cyrku należy powiadomić ogólnopolskie media !!! Co ten Jureczek , pani w klapkach i krawiec z mopem w ręku oraz spółka wyczynia w Elblągu? Ile kosztowała kampania PO w Elblągu konkretnie ile kto wie?!

 5. 5
  +4
  ~ Czarek na przewodniczącego!
  Piątek, 16.11

  Widzę rozwiązanie Koalicjantem Po jest Nowoczesna, a więc Cezary Balbuza niech będzie kandydatem na przewodniczącego rady miasta co wy na to?

 6. 6
  +6
  ~ pampi - ZAWADA
  Piątek, 16.11

  Niech spróbują . : ) : )

 7. 7
  +19
  ~ Warmińskie ruchańce
  Piątek, 16.11

  Z innej beczki a jak tam sprawa wyjazdu na szkolenie ratowników do Kaliningradu jeszcze nie zapadła prawomocna decyzja Ziobry?

 8. 8
  +17
  ~ Tartulla
  Piątek, 16.11

  Pan radny Turlej poprze każdą wiodącą partię. Kręgosłup zostawił na placu zabaw w PARKU MODRZEWIE. Albo w tramwajach przy nalepce DLA CIĘŻARNYCH. POlityczny jełop!!!

 9. 9
  +16
  ~ Czytelni info.elblag
  Piątek, 16.11

  Pani Redaktor Naczelna może zechciała poprosić o komentarz Nowaczyka, Strzelca, Kosecką, Lewandowskiego, Nieczuje-Ostrowskiego i innych radnych Platformy Obywatelskiej, którzy przez PIS zostali odwołani w referendum 2013 roku?

 10. 10
  --5
  ~ Fair play
  Piątek, 16.11

  Byloby fajnie gdyby okazało sie to prawdą to wtedy ta cała maskarada z upolitycznieniem oświaty poszlaby w szmaty ! Nie dość ze dyrektorzy zostaną obrzuceni jajami za przekręt wyborców to jeszcze Kww stracilby wypoconą większość w radzie ! I dobrze bo gra się fair skoro tego wymaga sie od innych!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.71169209480286