Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 29.10

  Czy Pan Radny Osik ma już pomysły na obniżenie ciepła w mieście, obniżenie kosztów funkcjonowania EPEC oraz nowe miejskie źródło ciepła?

 2. 2
  --12
  ~ AR
  Poniedziałek, 29.10

  Wynik Pana Osika bardzo konkretny a co za tym idzie i zobowiązujący. Jeżeli przez tyle lat pracował w policji i współpracował z samorządem to wie jak osiągać cele a nie wdawać się w bezproduktywną polemikę. Z treści artykułu wynika że Pan Osik wie co mówi a nie mówi to co wie. Należy teraz kibicować takim radnym ale też przyglądać się ich pracy, bo wyzwań masa. Mandat zaufania mieszkańców dla tego komitetu jest bardzo solidny. To pokazuje , że program który oferują jest odzwierciedleniem oczekiwań dużej grupy mieszkańców. Nasze miasto zasługuje jeszcze na dobrego Prezydenta jakim jest Pan Witold.

 3. 3
  +1
  ~ Pko
  Poniedziałek, 29.10

  Od Bocianiej ? No to tam jest wielka wyrwa w jezdni. Kto to załata ?

 4. 4
  0
  ~ głupota
  Poniedziałek, 29.10

  Koliński kompromitacji końca nie widać .Ile głosów w Elblagu Pan otrzymał?

 5. 5
  +7
  ~ cycu
  Poniedziałek, 29.10

  Człowiek sterany ciężką służbą będzie nam służył dalej. Niech się pan tak nie przemęcza zamiast służyć niech pan biznes otwiera . Służalców to my mamy dostatek a jak czytam z pomysłami u pana nie za tęgo Szczęśliwy Wróblewski, szczęśliwy Osik, szczęśliwy stary, szczęśliwy młody, szczęśliwy tatuś, szczęśliwa mamusia, szczęśliwe dzieci wszyscy szczęśliwi tak jest w programie Witolda nie dziwię się że pan go popiera któż nie chciałby być szczęśliwy. Trochę mi się na mdłości zbiera z tego waszego szczęścia towarzyszu. Wbrew niektórym opiniom ten wywiad nie daje żadnej nadziei kolejny koleżeński klakier

 6. 6
  +14
  ~ Misia Ce
  Poniedziałek, 29.10

  No tak, już widać pływanie w pustych słówkach "Co chciałby Pan zmienić w naszym mieście?" / "Popieram nie tylko kandydaturę pana Witolda Wróblewskiego na Prezydenta Elbląga, ale także jego program. Głównym moim celem będzie realizacja tego programu." "Jakie problemy dostrzega Pan w swoim okręgu?" / "Lista jest długa." Wniosek - dostałem się tu na zasadzie klakiera pana W., i to jest moja rola. Będzie pięknie i uroczyśśśśśśście. Nowy członek, starej szkoły.

 7. 7
  +2
  ~ Krystyna
  Poniedziałek, 29.10

  Kto to jest Robert Koliński? Dla mnie to hejter. Jakby zadał sobie trochę trudu aby zapoznać się z programem P. Wróblewskiego to wiedziałby, że jest tam i basen i zbiornik retencyjny. Nie sztuka klepać i zniechęcać ludzi, sztuka to czytać ze zrozumieniem, myśleć samodzielnie, informować obiektywnie, dyskutować na argumenty. Panie Robercie, kimkolwiek Pan jest, zachęcam do lektury w pierwszej kolejności, do pisania komentarzy w drugiej.

 8. 8
  +4
  ~ niezwykłe
  Poniedziałek, 29.10

  Koliński pyta kto to ten hotelarz a wy zamiast odpowiedzi ciągle go pouczacie

 9. 9
  --3
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 29.10

  do prawieelblążanka: Pan Prezydent też opowiada bajki w które Pani uwierzyła. Tak dla ścisłości albo zbiornik retencyjny albo basen kąpielowy na Srebrnym Potoku. Projekty kilku takich zbiorników na Kumieli i na Srebrnym Potoku już dawno pokrył kurz a pozwolenia i uzgodnienia są nieważne. Podobnie z Parkiem Dolinka, nowe mostki zbudowane w oderwaniu od realiów stoją od lat. Ciekawe czy nowy projekt uwzględnia ich wkomponowanie w nowe zagospodarowanie Parku czy zostaną pominięte jak amfiteatr. Łatwiej obiecać przed wyborami niż po zrealizować. Pozdrawiam

 10. 10
  --6
  ~ 100% elblążanin
  Poniedziałek, 29.10

  Wysoka kultura, bogate doświadczenie. Gratuluję Panie Marku i życzę sukcesów w pracy w radzie. Proszę dbać o porządek w pracach radnych.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0112679004669