Sobota, 29.01.2022, Imieniny: Franciszek, Zdzislaw, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ jh
  Sobota, 13.10

  Owsik przywiózł za naszą kasę tą karetkę.Bo w tytule wygląda jakby przywiózł za swoje pieniadze.A tak nie jest .Za darmo tego też nie robi.Zejdzcie na ziemię Lewandowscy.

 2. 2
  --2
  ~ anonim
  Sobota, 13.10

  I tak jak co roku pobijany jest kolejny REKORD ZBIÓRKI.Dzieki Jurek ze jestes.

 3. 3
  +4
  ~ Arc
  Niedziela, 14.10

  Niech se lemingi finansują lewaka owsika, mam to gdzieś, tylko nie róbcie tego w państwowych szkołach (gdzie już często jest nachalna nagonka na uczniów aby dawali kase), nie róbcie tego w państwowych mediach, nie róbcie tego z wojskiem, policją, nie latajcie państwowymi liniami lotniczymi i nie pływajcie wojskowymi łodziami podwodnymi za nasze państwowe/podatników pieniądze!!! Ps. gelertowa zadowolona, bo karetki nie kupowała i teraz ma od lemingów i premie będzie mogła sobie większą przyznać a karetka bedzie - brawo lemingi.

 4. 4
  +1
  ~ jurek w.
  Niedziela, 14.10

  Do Eg a kto Ci powiedział, że ja akceptuję biznesmena z Torunia ? Twój wywód jest prosty jak ktoś kradnie to i Ty możesz. Tak ?

 5. 5
  0
  ~ EB
  Niedziela, 14.10

  Nie zaglądam człowiekowi do portfela ale za jego zasługi powinien być milionerem w tym popie**** kraju za to czego dokonał. Takich ludzi brakuje na świecie. W zamian mamy przygłupów na bilbordach, którzy piep***** dyrdymały i zabiorą Wam wszystko nie dając od siebie nic!

 6. 6
  +1
  ~ Klara
  Poniedziałek, 15.10

  Pan Owsiak wie jak inteligentnie golić mniej bystrych .I taki sposób na życie należy wspierać i popierać .Brawo dla Pana i wspólnoty

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.78505706787109