Wtorek, 27.07.2021, Imieniny: Julia, Natalia, Aureliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ dziadek
  Czwartek, 04.10

  ostatnio na debacie radiowej Missan pochwalił się, że jego największym sukcesem życiowym jest to, że został dziadkiem !!! Gratulacje ;)

 2. 2
  +7
  ~ wyborca
  Piątek, 05.10

  Kandydat Missan w swoich propozycjach po wyborczych już pokazuje, że to Nowaczyk bis. Już krytykuje ze Prezydent Wróblewski powołał na bazie MPO i PDM nową spółkę miejską, żeby skorzystać z możliwości wykonywania zadań bez przetargowo, ale Pan Missan widzi zagrożenie dla firm niuczciwych, wykorzystujących siłę roboczą, łamiąc przepisy prawa pracy, co Nowaczyk doskonale czynił. Niech Pan nie owija w bawełnę tylko otwarcie powie elblążanom, ze czas przywrócić ekipę Nowaczyka do władz, a nie wciska ciemnoty ludziom. Wystarczy popatrzeć na Wasze listy do RM i wszystko jasne. Ale elblążanie już nie są tacy głupi jak przed wyborami Nowaczyka, ten numer już się nie uda.

 3. 3
  +10
  ~ ell
  Piątek, 05.10

  Ukończył studia doktoranckie na UG i pracuje jako ratownik? a teraz chce zarządzać miastem? to chyba żart. Rozumiem, gdyby ten tytuł miał poparcie w doświadczeniu i karierze zawodowej, ale nie w pracy w karetce!.

 4. 4
  +9
  ~ rohi
  Piątek, 05.10

  Niestety żenujące. Zdaje się że Missanowi bliżej do Wilka niż do Wróblewskiego. to skandal,że mu PO na to pozwala. Już wiem, że zagłosuję na Wróbla, a zacząłem się zastanawiać nad sejmikiem. Chciałem na KO, ale po takich wystąpieniach się waham się. To jest straszne, tracicie swój elektorat takim nieeleganckim zachowaniem kandydata.

 5. 5
  +9
  ~ megiz
  Piątek, 05.10

  Missan pracuje na sukces Wilka. To straszne.

 6. 6
  +3
  ~ koko
  Piątek, 05.10

  Jako mieszkaniec tego miasta i uważny obserwator działań samorządowych , nie znalazłem w wypowiedzi Pana Michała nic co nie byłoby zgodne z prawdą .

 7. 7
  +6
  ~ do: ELL
  Piątek, 05.10

  Do Ell-jakie studia doktorancie kto ukończył?!

 8. 8
  +4
  ~ ell
  Piątek, 05.10

  patrz komentarz KLIK , ja nie znam gościa i nie wiem co ukończył,

 9. 9
  +3
  ~ Elblążanin
  Sobota, 06.10

  Panie Missan, a ja zapytam krótko co Pan i Pańska formacja zrobiła dla Elbląga? - Prawie doprowadziliście Elbląg do BANKRUCTWA. A co zrobił Pan Wilk dla Elbląga ? - oczywiście też nic, co gorsze Pan Wilk nie bardzo ogarnia co jest domeną samorządu lokalnego, a co należy do zadań panstwa i Marszałka Województwa. Co gorsze przez 3 lata Posłowania Pan Wilk nie zrobił dla Naszego MIasta nic. I po jego wypowiedziach twierdzę że nie zrobi nic. W Warszawie Pan Wilk nie znaczy nic. Widać to chociażby co inni Posłowie robią dla swoich regionów. Pan Wilk zrobił sobie zdjęcie z Jarosławem Kaczyńskim. To jest największe osiągnięcie Pana Wilka w przeciągu ostatnich trzech lat.

 10. 10
  +2
  ~ Zenon
  Poniedziałek, 08.10

  Panie Missan, nie kompromituj się pan.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.