Sobota, 26.09.2020, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --10
  ~ Mieszkaniec 2
  Czwartek, 04.10

  Czy to się komuś podoba, czy nie, ale obiektywnie to najlepszy jak dotąd kandydat na prezydenta Elbląga. Albo wybierzecie Missana i wtedy widzę szansę dla nas na lepszą przyszłość, ale miasto będzie zaorane.

 2. 2
  +5
  ~ poprawiam
  Czwartek, 04.10

  Wkradł się błąd _ NIE Dziura tylko Dziuda. przepraszam

 3. 3
  --1
  ~ życzliwy
  Czwartek, 04.10

  do MIESZKANIEC 2 zmień dilera bo ten tower ci nie służy

 4. 4
  +9
  ~ miłośnik cymbałów
  Czwartek, 04.10

  Jeśli zadłużenie z czasów prezydenta Słoniny ,obciąża ówczesnego wiceprezydenta Wróblewskiego to znaczy, trzymając się zasad logiki formalnej, że wszystkie uwagi co do prezydentury Wróblewskiego odnoszą się też do wiceprezydenta Boruszki, Wiceprezydent Boruszka jest desygnowanym na to stanowisko przez Klub Platformy Obywatelskiej jej członkiem. Przewodniczącym Klubu PO jest Michał Missan, zatem wszelkie uwagi podniesione przez tego pana odnoszą się do niego samego. Konstatacja może być tylko jedna: Missan jest albo niesprawny umysłowo albo ma którąś z trudnowyleczlnych chorób umysłowych.Tak czy inaczej lepiej dla wszystkich jak będzie wykonywał pożyteczny zawód noszowego. p.s. Zawsze, wszelkie zobowiązania finansowe zaciąga Rada Miasta a nie Prezydent-pamiętaj kłamczuszku

 5. 5
  +10
  ~ pytam się
  Czwartek, 04.10

  Czy Ten pan ma jakieś doświadczenie w ekonomii i zarządzaniu, czy prowadzi jakąś swoją firmę, chyba nie. Bez takiego wykształcenia i doświadczenia niestety nigdy nie będzie dobrze człowiek zarządzał Elblągiem.W tym wywiadzie to są przedstawione sprawy, o których mieszkańcy i odbiorcy ciepła wiedzą. Proszę powiedzieć skąd pan pozyska środki na jakiekolwiek działania, bo przypuszcza pan, że kasa może być pusta, a nawet więcej zadłużona, ponieważ obecny prezydent wystąpił o przedłużenie spłaty aż o 100 milionów.Ale też był pan radnym, dlaczego pan nie negował niektórych wydatków, co nie były priorytetem dla Elbląga.Rozwój to miejsca pracy i zapłata na poziomie, a o tym to jakoś mało się mówi albo wcale.

 6. 6
  --4
  ~ klik
  Czwartek, 04.10

  Z tego co jest publicznie wiadomo pan Missan ukończył studia doktoranckie w zakresie zarządzania i ekonomii na UG. Tak więc jest przygotowany do pełnienia stanowiska prezydenta Elbląga.

 7. 7
  +16
  ~ Akurat
  Czwartek, 04.10

  Co do ciepła, to wasz sabotaż jest znany. Zajmowaliście się tylko fuchą prezesa, i niczym innym.

 8. 8
  --15
  ~ Tosiek
  Czwartek, 04.10

  Mam nadzieję, że będzie Pan prezydentem Elbląg a, trzymam mocno kciuki

 9. 9
  +16
  ~ zniesmaczony
  Czwartek, 04.10

  a o wyjeździe do Kaliningradu z ratownikami ani słowa? co pan tam robił i jak bronił kryminalistów po?

 10. 10
  +14
  ~ Arulek
  Czwartek, 04.10

  Panie Missan, jest pan arogantem i facetem bez klasy. Szczyt bezczelności. Nie chcę , by moje miasto prowadził taki arogant. Jeden już taki był, Nowaczyk się nazywał i nawet jesteście podobni. Miasto pokazało wam środkowy palec.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.