Sobota, 8.08.2020, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ młotkowy
  Czwartek, 04.10

  Panie Missanie albo jest pan nierozgarnięty albo jest pan kłamcą . Hipotetycznie /sprawdzi pan w słowniku co to słowo oznacza/ jako Obernoszowy przygotowuje pan projekt na wiele milionów złotych bez wiedzy swoich przełożonych i po wygraniu konkursu /czego panu życzę bo karetek zawsze za mało / każe pan znaleźć np 2 mln złotych /nieplanowanych/ . Wie pan co się dzieje w każdej normalnej firmie ...? Dostaje pan kopa na do widzenia!!!! Rozumiem, że jeśli będzie pan wójtem gdzieś daleko od Elbląga będzie pan honorował samowolę i niesubordynację !!!! Na razie proponuję żeby wnioski projektowe składali pana podwładni oczywiście bez pańskiej wiedzy, powodzenia w rachunkach!

 2. 2
  --1
  ~ dawno tak trzeba było
  Czwartek, 04.10

  Panie Missan - takiego prezydenta miastu trzeba. Nareszcie ktoś bez osłony powiedział prawdę o wróblu - ślepy i głuchy , apodyktyczny buc. Ludzie dla niego nie istnieją tylko kasa dla kolesi. Pozorant w każdej dziedzinie. Nie podoba mi się, że pan też używa pojęcia "inwestycja" do każdej wydanej złotówki. Inwestycja, to wydatkowana złotówka generująca miejsca pracy i przynosząca przychód. nie jest to Dolinka, basen, wiadukt, załatana dziura w drodze. Brak "fabryk" , czyli inwestycji, powoduje odpływ młodzieży. A brednie Stefana? Chłopina jest w szoku po wyjściu z sądu - pewnie się dowiedział, że nie dostanie fuchy miejskiej gdy będzie krytykował wróbla. Stefan niedawno jeszcze popierał wilka ale zrozumiał, że ten przegra wybory i wisi niczym bakteria colli u tunelu wróbla. Dobrze Michał

 3. 3
  --13
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 04.10

  Dobre pomysły m.in o komunikacji miejskiej. Trzeba świeżego spojrzenia na miasto. Stawiajmy na młodych, dość już starych.

 4. 4
  --2
  ~ wist
  Czwartek, 04.10

  Po tej wypowiedzi należy przyznać, że wreszcie nasze miasto będzie przyjazne dla nas mieszkańców. A sprawa startu dyrektorów szkół jest co najmniej dwuznaczna. Czy z wdzięczności? Czy z przekonania, że jeżeli zdobędą mandaty radnych przestaną być dyrektorami, jeśli nie to wystawią sobie świadectwo dojrzałości z wychowania obywatelskiego? Jedno i drugie jest postępowaniem nagannym i chyba dyskwalifikującym ich do kierowania szkołą oraz bycia pedagogiem? Co się nie robi dla wymarzonej reelekcji nieprawdaż panie Wróblewski?

 5. 5
  +13
  ~ obiektywny
  Czwartek, 04.10

  Co za brednie. Zapomniał Misanek jak kolega Nowaczyk został odwołany w referendum przez mieszkańców? Ile inwestycji robił z budżetu miasta bez dofinansowania? Bizantyjskie pomysły się nie sprawdziły i ludzie pogonili słusznie PO. A teraz przychodzi ratowniczek i próbuje czarować. Dam Panu radę - proszę przestać słuchać "Piśków", "Migdałków", specjalistki od protetyki muzealnej i po prostu proszę się wycofać z wyborów. Moim zdaniem jest Pan bez najmniejszych szans na sukces wyborczy. Pozostanie wstyd i niesmak. Życzę owocnych przemyśleń.

 6. 6
  +7
  ~ jurek w.
  Czwartek, 04.10

  Ma Pan rację Panie Rembelski, ale cóż w tym kraju powtarzalność Dołęgi-Mostowicza ( Kariera Nikodema Dyzmy ) jest powszechna

 7. 7
  +11
  ~ jakai
  Czwartek, 04.10

  A co to PO zapomniało, jak sami wystawiali na listach wyborczych dyrektorów i to niejednokrotnie, wstyd tak kłamać, może tez i my projekcik na konto PO napiszemy, tylko nie zapomnicie o pieniądzach na wkład, kilka tysięcy w tą, czy w tamtą, cóż to dla was.

 8. 8
  --10
  ~ Marcin
  Czwartek, 04.10

  Bardzo konkretnie, wskazane wady kadencji prezydenta Wroblewskiego. Mam nadzieje ze Pan wygra

 9. 9
  +14
  ~ 2010, 2014
  Czwartek, 04.10

  Dyrektorzy PO startujący w kampaniach ABalchan Soja Dziura Stańczak Gadomska

 10. 10
  +13
  ~ 2010, 2014
  Czwartek, 04.10

  Dyrektorzy PO startujący w kampaniach ABalchan Soja Dziura Stańczak Gadomska

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.