Środa, 23.09.2020, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ WałekPanaPrezydenta
  Środa, 04.07

  Wałek? Ty masz rozum? Tu nie CBS tylko wróblewski do szkoły i na matematykę. 150 tyś. zł a karnety po 30 zł. Czyli sprzedano jakieś 5 tyś BZDURA i kompromitacja. Jeśli reszta rewelacji Prezydenta jest na tym samym poziomie to jutro pewnie będzie ciąg dalszy, a p[otem może jakieś pozwy? Ech te wybory!

 2. 2
  +5
  ~ Głos Ludu
  Czwartek, 05.07

  A ja się pytam gdzie specjalista od marketingu sportowego? Wybitny specjalista, znafca ;) ręcznej a jednocześnie osoba znająca się na energii, człowiek renesansu ? Wszyscy wiemy kto ... są kluby, które rzeczywiście mają większe dofinansowania od miast w Polsce, natomiast będąc szczerym wszystkie kluby w ten sposób finansowane i opierające się wyłącznie na takiej formie kończą marnie lub mają problemy,np: z piłki nożnej : Ruch Chorzów, Korona Kielce, obecnie Wisła Kraków, Piast Gliwice, wśród ręcznej i innych dyscyplin tez jest sporo przykładów, wiec lenie śmierdzące ze Startu jak nie potraficie o to zadbać - składać rezygnację i dać innym działać, jak nie ma innych zadziała prawo rynku. Dość, a 100 tysi od sponsora - Żenada, kto to podpisał?!!

 3. 3
  0
  ~ Yuki
  Czwartek, 05.07

  Tu się wyjatkowo zgadzam z prezydentem w kwestii dotacji.Przez 35 lat ten klub otrzymywał najwiecej kasy z miasta.Sa inne kluby z tradycjami i rzeszą kibiców z dyscyplina o wiele poularniejszą niż damska piłka ręczna .Może juz czas na klub który czeka od minimum 30 lat na prawdziwą modernizacje ( infrastrukture) i godziwe traktowanie przez władze miasta.My kibice piłki ale nożnej tego bardzo oczekujemy.Pozdrawiam wszystkich kibiców piłki noznej w Elblągu.

 4. 4
  +7
  ~ patologia
  Czwartek, 05.07

  Zadziwia mnie sposób finansowania sportu w tym dziwnym kraju Miasto zamiast łożyć tylko i wyłącznie na sport młodzieży ewentualnie jakieś uznaniowe roczne premie za wyniki promujące miasto, płaci zawodowym sportowcom i działaczom pensje jak pracownikom samorządowym. Utrzymywanie dwóch klubów piłki kopanej to tez jakiś obłęd zwłaszcza że kluby nie animują sportu młodzieżowego nie tworzą lig szkolnych i podwórkowych w celu wyławiania talentów. Przeżerają tylko nasze pieniądze korzystając z infrastruktury utrzymywanej z naszych podatków. Nie zabiegają o prywatnych sponsorów czy wpływy z biletów. Generalnie mają w d... działalność promocyjną i popularyzatorską bo jest komu płacić. Kiedy 75% budżetu klubu komercyjnego to dotacja miejska to jest

 5. 5
  +5
  ~ kibic
  Czwartek, 05.07

  Pogonić Traksa miernotę.

 6. 6
  --3
  ~ reformator
  Czwartek, 05.07

  W pierwszym etapie restrukturyzacji proponuję połączyć wszystkie miejskie kluby sportowe Start Olimpia i Concordia i nie wiem co tam jeszcze żyjące z dotacji miejskich pod jednym zarządem ograniczy to w istotny sposób koszty administracyjne. Zarząd należy zobowiązać do corocznego złożenia raportu rocznego finansowego i osiągnięć do weryfikacji prezydenta i RM. Sekcje sportowe miejskiego klubu nie mogą być dublowane Zarząd należy zobligować do aktywnego poszukiwania komercyjnych sponsorów realnej i aktywnej popularyzacji sportu i dbałości o maksymalną dochodowość prowadzonej działalności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.