Niedziela, 25.10.2020, Imieniny: Ingi, Darii, Sambora
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Prorok Igor
  Środa, 04.07

  Panie Prezydencie BRAWO! Z każdym w ten sam sposób należy postępować aby obłudnicy i kłamy oraz manipulacji nie wybielali się kosztem oczerniania Pana! Te Stanisław Tomczyński jakim trzeba być człowiekiem aby najpierw bez wazeliny właźić....wypisując teksty „Ratuj nas dobry człowieku” oraz „Jesteśmy bezgranicznie wdzięczni za twoją pomoc. Dziewczyny zostawią serce na boisku” a potem co z płaczem i gorzkimi żalami do gazet? Dość dofinansowania takich klubów takimi kwotami tak z budżetu miasta jak i podległym samorządowi spółek!!!

 2. 2
  --4
  ~ do wszystkch
  Środa, 04.07

  a na necie siedzi banda takich typu ryszard politruk, tadeusz duren od piekarza ze stawidłowej, wojtek złodzieij od nielegalnego poboru i pisza i odgrzewają ale nie martwcie sie ich czas się konczy wieńce czuć, szkoda ze nie mozna ich wszystkich rozliczyc za stare czasy za heńka ktory nic nie pamieta i rznie głupa bo porobił z tu obecnym prezydentam jako vice duzo nietrafionych inwwestycji typu modrzeina swiatłowody a teraz przydent z vice co zrobili basen przecieka, zenska i meska piłka reczna w rozsypce, inwestorzy sie wycofują, wiadukt bez przejscia dla pieszych tor wrotkarsko-łyzwiarski bubel z rocznym opóźnieniem i jeszcze olewają nas wychodząc sobie z sesji rady miejskiej

 3. 3
  +9
  ~ CzyWiecie
  Środa, 04.07

  Czy wiecie kto tak naprawdę pociąga w Starcie za sznurki? Nie Tomczyński, tylko niejaki pan Paweł Jankowski firma MOP. swego czasu był sponsorem , później przestał dawać kasę ale wpływy sobie zostawił. I dalej jest szarą eminencją klubu. Bez jego decyzji nic nie da się zrobić. Jak więc ma być dobrze w Starcie to pogońcie Jankowskiego.

 4. 4
  +6
  ~ Ciekawy
  Środa, 04.07

  ciekawe czy piłkarki znają sytuację Startu, tę prawdziwą. Bo mam prawie pewność , że nie wiedzą ile kasy idzie na zarząd.

 5. 5
  +4
  ~ Nie Murzyn
  Środa, 04.07

  Prezes klubu zespołu aspirującego do extraklasy to menadżer, obcykany na maxa z realiami finansowania sportu, lobbingu czy metodyką zarządzania. A Stanisław Tomczyński jest z całym szacunkiem sto lat za murzynami, od niego nowoczesnego zarządzania oczekiwać nie można. Więc sam powinien złożyć dymisję i zachować chociaż trochę szacunku dla siebie wśród kibiców.

 6. 6
  +11
  ~ OjTraksiu
  Środa, 04.07

  Kto stargał te firmę Kram na sponsora. Za marne 100 tysięcy chce gość mieć reklamę w całym kraju. Czyżby to sprawka Traksa?

 7. 7
  +6
  ~ TakNieWolno
  Środa, 04.07

  Te kulisy z życia Startu są bardzo ciekawe. Dobrze, że prezydent pokazał jak zjadane są tam nasze pieniądze.

 8. 8
  +6
  ~ Teksty2
  Środa, 04.07

  No gościu Tomczyński,teraz to ci dziewczyny podziękuję za ten durny tekst. Ha ha

 9. 9
  +6
  ~ Beczka
  Środa, 04.07

  Ten Start to beczka bez dna . Zeżrą wszystko.

 10. 10
  --5
  ~ Gdzie jest CBŚ
  Środa, 04.07

  150 tyś z karnetów????? Nie wierzę w to co czytam. To komu je sprzedali niby?? Ale wałek wyszedł na jaw......

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6939880847931