Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (52)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Mieciu
  Sobota, 07.04

  Dosc pisowskich oszołomow! Ii ich kretynskich pomyslow, czy tam same czubki tylko?

 2. 2
  +2
  ~ Kuras
  Sobota, 07.04

  Pazerne mordy muszą zwracac kasę bo wodz nakazal, co za żałosne błazeñstwo! Cale pisowskie zaklamanie i pazerność! Wstyd

 3. 3
  +6
  ~ Kondek
  Sobota, 07.04

  Nie mogę zrozumieć Prezydenta naszego Miasta o co tu chodzi ??? Fakt jest,że oddziały OUN-UPA mordowały Polaków w nie spotykany sposób. Demokracja ma to do siebie,że decyduje większość i należy respektować tą zasadę.Tyle w temacie.

 4. 4
  +6
  ~ gniado
  Sobota, 07.04

  Rondo Wróbelka-Elemelka to właściwa nazwa

 5. 5
  +12
  ~ przyszły wyborca
  Sobota, 07.04

  przyjmując narrację prezydenta Wróblewskiego należałoby dla dobra stosunków międzysąsiedzkich i partnerskich zrezygnować z upamiętniania miejsc takich jak np: Bitwa pod Grunwaldem, Obozy Koncentracyjne, miejsca poległych w bitwach I czy II wojny. Przecież upamiętnienie tych miejsc może komuś sprawić przykrość, np. naszym wrogom z tamtych czasów a obecnie sąsiadów żyjących z nami w poprawnych czy przyjaznych stosunkach.

 6. 6
  --3
  ~ Ptgow
  Niedziela, 08.04

  Przy gazowni proponuje nazwę na zagazowanych w Sztutowie.

 7. 7
  +5
  ~ ikiv
  Niedziela, 08.04

  Uczczenie ofiar ludobójstwa to" NIE DOBRY POMYSŁ " ? Tego pana należy zweryfikować przy urnie.

 8. 8
  +2
  ~ Minus
  Niedziela, 08.04

  Z tych komentarzy to już wiadomo, kto jakie ma przekonania, dziwię się tylko wypowiedzi pana prezydenta, w Elblągu też mieszkają Polacy, którzy stracili swoich bliskich i NIE z PIS.Obecnie na Ukrainie pan Poroszenko buduje swoje struktury rządu na "podwalinie" Bandery i Szuchewycza- którzy dowodzili mordercami Polaków i to się dzieje TERAZ. Jak mamy nie stawiać pomników upamiętniających mordy na Polakach? Takie pomniki powinny stać wszędzie, gdzie przybywają nowi Ukraińcy.Jakoś nasz rząd nie ma wpływu na politykę pana Poroszenki, to chociaż stawiajmy te pomniki, niech uświadamiają o historii pomordowanych Polaków na Ukrainie. To co się dzieje na Ukrainie, to oni nie chcą żadnego zapomnienia,dla nich mordercy Polaków to ich bohaterowie,organizują marsze UPA,nadają nazwy ulic Bandery .

 9. 9
  +2
  ~ Minus
  Niedziela, 08.04

  Panie prezydencie dlaczego ten pomnik to" zły pomysł" mnie, Ich historia przeraża i przeraża mnie to co dzieje się TERAZ.Oni wywieszają flagi Bandery i nadają nazwy ulic Bandery, a u nas pomnik ku czci pomordowanych to "zły pomysł"? Wiem , kogo nie należy popierać w tych wyborach.

 10. 10
  0
  ~ Minus
  Niedziela, 08.04

  https://kresy.pl/wydarzenia/prof-osadczy-dla-kresy-pl-jest-zapotrzebowanie-czynnikow-geopolitycznych-na-ideologie-banderowska/

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2171020507812