Niedziela, 28.02.2021, Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --9
  ~ Alan
  Poniedziałek, 29.01

  A piszac te bzdety ktos zapomnial ze syf pozostawil Grzes j Jureczek , oni zdaje sie tez mieli zaszczytne miejsce prezydenta, Wroblewski wystarczajaco juz naprawia syfy po nich

 2. 2
  --2
  ~ polak
  Poniedziałek, 29.01

  po co te stękanie od zawsze były dziury po zimie

 3. 3
  +3
  ~ Obserwator
  Poniedziałek, 29.01

  Niech ktoś zwróci uwagę tym leserom którzy to naprawiają bo większość tych dziur jest w miejscach wcześniej naprawianych!

 4. 4
  0
  ~ belzebub
  Wtorek, 30.01

  artykuł to bezsensowny niemerytoryczny bełkot w stylu PO i jurka wcisły. nie raczyliscie napisac gdzie i do kogo zgłaszac dziury w jezdniach na terenie miasta oraz na jego peryferiach. np w milejewie są takie dziury że koła wyrywa z zawieszeniem. droga nr 504. Gdzie mozna zgłosić te dziury? chodzi konkretnie o adres meilowy bądź numer telefonu. Co mnie obchodzi ile tys zł bedzie kosztowała naprawa auta, skoro nawet nie mogę zgłosić tego niebezpieczeństwa do instytucji ktora zajmuję się łataniem tych dziur. lepiej jest chyba zapobiegać niz naprawiać?

 5. 5
  0
  ~ poszkodowany na teremie zbk
  Wtorek, 30.01

  Wjedziecie w dziurę, uszkodzicie auto, wezwiecie policję, ustalicie zarządcę. Zgłaszacie u zarządcy, ten pidaje wam nr. polisy i .... czekacie, mija ustaeowe 30 dni i nic. Dzwonicie zbywają was, gdy się uprzecie powiedzą, że wysłali pismo, gdy otrzymacie pismo okazuje się, ze wysłane w dniu rozmowy telefonicznej czyli po ponad 30 dniach od zgłoszenia, szkoda oczywiście nie uznana, a jako powód podane, że zarządca drogi stwierdził naszą winę podczas kolizji ponieważ 100 osób przechało nie uszkodzając auta a my jako 101 mieliśmy problem, ale między czasie był rzeczoznawca i zrobił wycenę. I teraz nie można, ale trzeba napisać odwołanie z niezbitymi dowodami o stanie drogi (zdj. szczegółowy opis np. o braku ograniczenia czy znaków ostrzegawczych) oraz postraszyć zarządcę tzecznikiem praw uvezpieczonych i w ostateczności że zdecydujecie się na sąd - naprawdę to działa i po około 25 dniach odezwie się ubezpieczyciel z propozycją ugody jeśli podana kwota was satysfakcjonuje podpisujecie, jeśli nie nadal dochodzicie swego. Ja przyjąłem ugodę.

 6. 6
  +3
  ~ wbr
  Wtorek, 30.01

  Niestety odkąd został zlikwidowany Zarząd Dróg nikt już nad nimi w Elblągu nie panuje. Ulica Królewiecka vis a vis Szpitala Wojewódzkiego to najlepszy przykład - w nowym asfalcie od razu dziury - gdzie egzekwowanie gwarancji ?. Ja mam inny pomysł - jak wpadnę w dziurę i uszkodzę samochód to oprócz ubezpieczyciela poinformuję Prokuratora generalnego o stwarzanie zagrożenia dla życia i zdrowia na elbląskich drogach przez prezydenta miasta. Nic nie robienie to jest według mnie przestępstwo. Dotyczy to także ZDW w Olsztynie. Droga Elbląg - Milejewo z dziurami które kwalifikują ją do zamknięcia. Może wreszcie Zbyszek zrobi porządek z panami z PSL.

 7. 7
  +1
  ~ milejewo
  Wtorek, 30.01

  Jak się nie zna drogi Elbląg - Milejewo to tylko czołgiem jechać. Takie wyrwy są. Ale spokojnie, wszystkie te dziury ze zdjęć we wrześniu połatają ; )

 8. 8
  +1
  ~ Zgelblag
  Wtorek, 30.01

  Ulica Daszyńskiego horror niech urzędnicy pojadą od ul Okrzei ul Daszyńskiego np do sklepu Biedronka nie chce juz tam jeździć zmieniam sklep

 9. 9
  +12
  ~ opus
  Wtorek, 30.01

  najgorsze jest to że te upasłe wieprze z departamentu czy tam biura budowy drog i mostow siedza i nic nie robia. jak ktos wczesniej wspomnial ul krolewiecka obok szpitala byla niedawno remontowana. w nowym asfalcie pojawily sie dziury. firma ktora to robila to p[artacze i zlodzieje . wzieli pieniadze i wykonali droge z wadliwych materialow najnizszej jakosci. czy ktos bedzie scigal tych sukinsynow?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.293135881424