Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
miasto komuchow najlepiej by chcialo zeby rondo nazywalo sie STALIN
A ja proponuję rondo im. Lecha Wałęsy, jest to laureat pokojowej nagrody Nobla i jest ceniony na całym świecie, opluwany przez kaczora, co utwierdza mnie jeszcze w tym że byłby to dobry pomysł.
Rondo " Zamech "
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
miasto komuchow najlepiej by chcialo zeby rondo nazywalo sie STALIN
A ja proponuję rondo im. Lecha Wałęsy, jest to laureat pokojowej nagrody Nobla i jest ceniony na całym świecie, opluwany przez kaczora, co utwierdza mnie jeszcze w tym że byłby to dobry pomysł.
Rondo " Zamech "