Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Czego chcecie od p. Angeliki, Partii Zieloni czy Razem, oni wszyscy są więcej warci niż ta pisowska parszywa zmiana.
@ett - Mam nadzieję, że dotrzymacie słowa i nie będziemy oglądać prawackiego oszołomstwa półmózgiego w Mjazzdze, ku pożytkowi wszystkich:)
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Czego chcecie od p. Angeliki, Partii Zieloni czy Razem, oni wszyscy są więcej warci niż ta pisowska parszywa zmiana.
@ett - Mam nadzieję, że dotrzymacie słowa i nie będziemy oglądać prawackiego oszołomstwa półmózgiego w Mjazzdze, ku pożytkowi wszystkich:)