Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Zapraszam do sp 23 to dopiero baza sportowa na wysokim poziomie. To tez może będzie najlepsza szkoła
Siedziba dla nocnych żuli. Hałas przez cały dzień i pół nocy pod oknami. W dzień dorośli nie mają dojścia do przyrządów gimnastycznych, które są okupowane przez dzieci. 11 sierpnia nieduże dziecko huśtało się samo, po godz. 22. Nie było dorosłych.
I czego marudzicie? Zawsze zle co by nie zrobic.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zapraszam do sp 23 to dopiero baza sportowa na wysokim poziomie. To tez może będzie najlepsza szkoła
Siedziba dla nocnych żuli. Hałas przez cały dzień i pół nocy pod oknami. W dzień dorośli nie mają dojścia do przyrządów gimnastycznych, które są okupowane przez dzieci. 11 sierpnia nieduże dziecko huśtało się samo, po godz. 22. Nie było dorosłych.
I czego marudzicie? Zawsze zle co by nie zrobic.