Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (52)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ trochę o rzeczywistości
  Sobota, 15.07

  ludziom jest już niestety obojętne jaka klika powoła swoją kastę w urzędach sądownictwie, prokuraturach, samorządach, czy też przedsiębiorczości. System kapitalistyczny jest niereformowalny, korupcjogenny, nieuczciwy niesprawiedliwy nie dba o społeczeństwo, dba tylko sam o siebie. Było to oczywiste przed upadkiem "komuny" ale presja rodzimych złodziei ,sprzedawczyków i zachodnich panów przeważyła, gdyż brakło niezależnych mediów i odwagi mówienia prawdy. Naród był skołowany przez szkodnika świątobliwego JPII i wykreowanego na bohatera narodu i prezydenta ciemnego wózkowego ze stoczni

 2. 2
  +12
  ~ gusta
  Sobota, 15.07

  Polacy mają szczególne upodobanie do ludzi bez kręgosłupa. Tylko takich polityków wybierają na najwyższe urzędy

 3. 3
  +8
  ~ EuPi
  Sobota, 15.07

  Czyli poseł Wilk popiera system stalinowski. Tam też sekretarz wydawał wyroki. Mam pytanie: kiedy zamkną granice?

 4. 4
  --39
  ~ mieszkaniec
  Sobota, 15.07

  .Żeby sędziowie kradli w sklepach częsci do wiertarek , spodnie , kiełbasę , 50 zł. z lady to wstyd . To była kasta złodziei . PIS ZROBI PORZĄDEK .A jak się bogacą na tych sprawach jak dużo dasz, to masz prawo nadal robić geszeft . Dotej pory to był sąd państwowy , a sędziowie prywatni . Teraz będą upaństwowione , będzie dyscyplina jak za cara .

 5. 5
  +3
  ~ do mieszkaniec
  Sobota, 15.07

  Oj czekam na te Sądy dla których nie będzie" świętych krów" jak to mówi PIS, oj czekam.Ciekaw jak rozstrzygną sprawy swoich i tych i tamtych.

 6. 6
  +9
  ~ Zawzięty
  Sobota, 15.07

  W miejsce likwidowanej niby kasty sędziowskiej powstaje nowa...pisowska oczywiście. Przykład ? LEX SZYSZKO.

 7. 7
  +8
  ~ Wzór moralności
  Sobota, 15.07

  partii PIS walczącej z powszechnym zepsuciem. "Jak ujawniliśmy Krasulski sfałszował swój życiorys, bo zataił siedmioletnią służbę w Ludowym Wojsku Polskim. I to nie byle gdzie! Był jednym z zawodowych żołnierzy 1. Warszawskiego Pułku Czołgów – jednostka ta brała udział w masakrze robotników na Wybrzeżu, w grudniu 1970 r. W kolejnym artykule na łamach Faktu pisaliśmy, w lutym 1976 r. Krasulski został zdegradowany z plutonowego do szeregowca za defraudację mienia, m.in. kradzież 20-litrowej beczki spirytusu. " Być może dostanie za to 400 Pln dożywotnio jako pokrzywdzony przez "komunę"

 8. 8
  +7
  ~ Własciwy człowiek
  Niedziela, 16.07

  na właściwym miejscu "W 2005 został skazany za przestępstwo prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości (miał we krwi 0,58 mg alkoholu). Orzeczono wobec niego grzywnę i zakaz prowadzenia pojazdów[23] (skazanie uległo zatarciu). W tym samym roku Leonard Krasulski z listy Prawa i Sprawiedliwości został wybrany na posła V kadencji w okręgu elbląskim"

 9. 9
  +14
  ~ Własciwy człowiek
  Niedziela, 16.07

  W jego rekomendacjach na posła pominięto chyba opinię byłych pracodawców W okresie opiniodawczym okazał się podoficerem nie zdyscyplinowanym, mało wartościowym, ze swoich obowiązków wywiązuje się połowicznie. Nie troszczy się o warunki bytowe żołnierzy. Musi być pod stałą kontrolą przełożonych. Samodzielnie nic nie potrafi zrobić. Niedba o powierzone mu mienie wojskowe” na takąopinię w "komumie " trzeba było naprawdę rzetelnie zapracować.

 10. 10
  +10
  ~ Pamiętliwy
  Niedziela, 16.07

  Panie Pośle, a co z ideą sprzed lat "Elbląg do Pomorza?! Teraz będąc w Sejmie, przedstawicielem suwerena, weź się do roboty!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0472929477692