Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (52)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +42
  ~ zero litości
  Piątek, 14.07

  Wilku pamiętaj że nikt nie rządzi wiecznie, im wyżej wejdziecie tym głośniej się spier.....cie a ludzie są mądrzejsi o te prawie 2-lata,przy następnych wyborach a czas bbbbszybko leci będzie już przygotowane wiadro z pomyjami wiesz na co NIE ???

 2. 2
  +55
  ~ Wichrowe Wzgórza .
  Piątek, 14.07

  Poseł ostatniej kadencji , tak czy owak .

 3. 3
  +13
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 14.07

  PiS krok po kroku likwiduje kolejne instytucje państwa prawa. Takim krokiem było przejęcie kontroli nad TK. Takim krokiem jest reforma prokuratury, zmiana składu KRS, faktyczna likwidacja SN. Będzie nim zapowiadana likwidacja PKW czy zmiana ordynacji wyborczych. Uzasadnione są obawy, że kolejne kroki zadepczą RPO czy NIK. Trzeba zwrócić uwagę, jak niewielkie zainteresowanie społeczne, a tym bardziej realny sprzeciw, wywołują te działania. Ich waga, znaczenie dla funkcjonowania państwa, a w rezultacie osobistego bezpieczeństwa, są dla ludzi zupełnie niewidoczne. To jest niestety efekt polityki ostatnich 25 lat, w której afirmowano indywidualizm i sukces osobisty jednostek, a zupełnie zaniedbano działania zmierzające do wzmocnienia solidarności, odpowiedzialności za państwo jako wspólnoty.

 4. 4
  +69
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 14.07

  PiS podporządkowując SN jednemu pajacowi z Ministerstwa Sprawiedliwości otwiera drogę do oszustw wyborczych i de facto wprowadza w Polsce dyktaturę - jutro o godz. 15.00 protest pod Sejmem przeciwko tym PiS-stalinistom, pojutrze pod Sądem Najwyższym, chodźcie wszyscy!

 5. 5
  +17
  ~ Ploterek
  Piątek, 14.07

  Odnośnie głosowań w sejmie, dodam, że kiedyś była możliwość sprawdzenia jaki poseł jak głosował. Piszę, że kiedyś, bo dawno tego nie sprawdzałem, a teraz może cenzura zablokowała ;)

 6. 6
  +17
  ~ winien nie winien
  Piątek, 14.07

  A czy ktoś wie jak zakończyła się sprawa pana Wilka z panią Kosecką? czy została zawieszona na czas posłowania?

 7. 7
  +16
  ~ Twój email
  Piątek, 14.07

  Parlamentarzyści PiS – u niemalże codziennie mnie zadziwiają, chociaż powinienem już się przyzwyczaić do ich mądrości i nieomylności. Tylko które ich wypowiedzi powinienem traktować jako wyrocznię, nie mogę się w tym tak do końca połapać. Ostatnio Pan poseł Wilk dał pokaz niezdecydowania i barku własnego zdania, w trakcie głosowań nad nowym podatkiem który ma być dołożony do paliw. Najpierw był przeciwny, a jak się domyślam po odpowiedniej reprymendzie złożył kolejne oświadczenie że jest za ! Cenię ludzi którzy mają odmienne zdanie na różne kwestie niż ja, ale są stanowczy i nie zmieniają go pod wpływem nacisków lub po prostu najzwyczajniej ze strachu. Reformy o których mówi Pan poseł powinny być przeprowadzone, bo kto by się nie spotkał z pracą sądów, nie jest nią zachwycony.

 8. 8
  +8
  ~ Twój email
  Piątek, 14.07

  Reforma powinna być przeprowadzona pod kątem udrożnienia ich pracy, a nie podporządkowania systemu sądowniczego systemowi politycznemu, i to mi się przestaje podobać. Chociaż jesteśmy już kilkanaście lat członkami unii europejskiej to ja zaczynam zauważać ze od mniej więcej dwóch lat zaczynamy powoli dryfować w kierunku takich demokracji jak białoruska. Przestaję się dziwić słowom marszałka Karczewskiego po wizycie na Białorusi, określającego tamtejszego satrapę Łukaszenkę jako ciepłego człowieka. Zaczynam się powoli domyślać skąd zaczynają czerpać wzorce jak uszczęśliwić naród !

 9. 9
  +12
  ~ Twój email
  Piątek, 14.07

  Nastał na szczęście już czas urlopowy. Posłowie z frakcji rządzącej zapewne udadzą się do San Escobar aby w ramach praktykowanego od wielu lat zwyczaju, móc przyjrzeć się pracy innych parlamentów. Tematem przewodnim tej wycieczki zapewne będą : przestrzeganie pluralizmu i zasad demokracji w jednoosobowym parlamencie San Escobar.

 10. 10
  +15
  ~ hd
  Piątek, 14.07

  O województwo żuławskie zapytajcie pana posła,nie o ***ołach gaworzycie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99253487586975