Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ monika
  Czwartek, 25.05

  IPN podnosi fakt, że ulica „Rodziny Nalazków” jest obraźliwa dla innych patronów ulic Mińska Mazowieckiego, jak chociażby Hipolita Konopki, który poniósł śmierć „z rąk formacji sowieckich i komunistycznych”

 2. 2
  +7
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 25.05

  @monika - bo w kraju rządzonym przez religijno-partyjnych oszołomów, którzy modlą się do plam na brudnych szybach czy bakterii, które nadpsuły kawałek świętego chlebka a patronem miasta uchwalają bajkowego św. Mikołaja, to również ulice mogą się obrażać na siebie; a po to właśnie nastała nam ciemnie panująca "podła zmiana", żeby takie słuszne postulaty obrażonych ulic realizować w polskim parlamencie i rozstrzygać takie animozje w (niedo)uczonych elaboratach produkowanych przez partyjnych czynowników w IPN ;] Rządzą nami idioci, którzy w swojej zapalczywości hunwejbinów przestali nawet zauważać, że dawno przekroczyli już granice śmieszności:)

 3. 3
  +4
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 25.05

  @band(i)era rossa - otóż np. w ramach pozytywistycznej pracy u podstaw niosłem, niosę (i niósł będę:) tej klasie robotniczej kaganek oświaty, co - jak widać choćby po niektórych komentarzach na tym forum - jest niezłą orką na ugorze;)

 4. 4
  0
  ~ avanti popolo
  Czwartek, 25.05

  Panie Robercie, klasa robotnicza oczekuje od takich ludzi jak Pan podejmowania spraw związanych z zatrudnieniem na umowy śmieciowe i pracy na czarno, nie płacenie za nadgodziny zgodnie z obowiązującym prawem.

 5. 5
  +2
  ~ no tak
  Czwartek, 25.05

  w Krakowie zmienili nazwę ulicy - z Dworcowej, na inną bo nie podobało się, że jest ul. Dworcowa - i nie wiedzieli kto to był te Dworcow??? :)

 6. 6
  +2
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 25.05

  @avanti popolo - no i takie m.in. sprawy też podejmuję; przypominam, że jestem członkiem młodej partii pozaparlamentarnej, której możliwości prawotwórcze są w związku z tym ograniczone do proponowania i wysuwania słusznych i postępowych postulatów, ale możliwości ich realizacji w parlamencie jeszcze nie posiadamy. Pomimo tego staramy się kwestie pracownicze nagłaśniać i podnosić w dyskursie publicznym, co czynię regularnie choćby w mediach społecznościowych, również na tym forum czy w wywiadach i publikacjach prasowych. Przypominam, że jesteśmy wspólnie z OPZZ twórcami Biura Interwencji Prawnej i autorami akcji mojeprawasalamane.pl, postulujemy m.in. 7-godzinny dzień pracy czy zakaz zatrudniania na umowach śmieciowych. To jednak w wyborach zmienia się kraj, do czego niezmiennie zachęcam:)

 7. 7
  0
  ~ bozi
  Czwartek, 25.05

  Proponuję się dokształcić autorce tekstu, osobie robiącej korektę - o ile taka w redakcji pracuje - tudzież obu powyższym osobom: nie ma takiej noblistki jak Wi e sława Szymborska, jedynie W i sława Szymborska istniała na naszej planecie...

 8. 8
  +1
  ~ Trybun
  Czwartek, 07.09

  A kiedy delegalizacja Pisu?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.