Niedziela, 23.02.2020, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Ke
  Czwartek, 16.02

  Przepraszam za moich rodakow.

 2. 2
  +9
  ~ Polak.
  Czwartek, 16.02

  Kolejna tutaj żenua, właśnie przez takie rasistowskie panie potem ktoś może faktycznie rasistowsko w odwecie się zachowywać. Przyjechała jako gość do obcego państwa i bezczelnie wymaga aby Polacy mówili w jej języku - kto ją w ogóle zatrudnił tutaj jak nie zna polskiego???Przyjechałaś do obcego państwa to się choć podstaw naucz, a jak nie to potem nie płacz w lewackich mediach, że ktoś cie potraktował rasistowsko, bo to ty Polaków teraz traktujesz rasistowsko! Straż Graniczna miała wszelkie prawo i obowiązek tak się zachować, co więcej byli na tyle mili,że ją odwieźli do domu - za rządów PO, Polaków Policja w podobnych przypadkach wiozła nie do domu a na komendę i tam ustalali tożsamość. Oczywiście nowoczesne lewactwo tutaj gdera, że SG powinna znać angielski, a to ona powinna polski znać!

 3. 3
  +3
  ~ sad
  Czwartek, 16.02

  Mysli, ze czarna i jak tkos chce ja wylegitymować to już rasizm.

 4. 4
  --2
  ~ krisel
  Czwartek, 16.02

  Oczy przecieram ze zdumienia czytając jakich idiotów, głąbów moja ukochana elbląska ziemia nosi. Mieszkam od kilku lat w UK i często przyjeżdzam ze swoimi znajomymi, rowniez czarnoskórymi do mojej ukochanej ojczyzny. Nie zabieram ich jednak do Elbląga, bo obawiam sie właśnie takich "postaw obywatelskich".

 5. 5
  +3
  ~ native
  Czwartek, 16.02

  ty polak zapewne żadnego języka obcego porządnie nie znasz to i nie widzisz potrzeby zatrudniania native speaker dla ludzi którzy chcą się uczyć. Ot taki głupi polak

 6. 6
  +5
  ~ ket
  Czwartek, 16.02

  @ polak: Tępy jak "Polak"....... Zdrowia życzę.

 7. 7
  0
  ~ Biały
  Czwartek, 16.02

  A mnie wylegitymowała policja podczas kontroli. To pewnie dlatego, że jestem biały. A to rasiści... Ta Pani ma jakąś paranoję. Wszelkie gesty wobec jej osoby odbiera jako "rasizm". Nie wspomnę już o wykorzystywaniu "rasizmu" do własnych celów. W takim USA czarni krzyczą na białych, ale w tą stronę już rasizm nie działa prawda?

 8. 8
  --1
  ~ Polak.
  Czwartek, 16.02

  hehe, odezwali się wielce pokojowi i cywilizowani "native" "polacy" - a jakże "merytoryczni" ;P Ps. co oni robią w Polsce, jak oni muszą tutaj cierpieć, że tu są - tacy "cywilizowani native" a nie wiedzą, że juz dawno granice otwarte ;)

 9. 9
  --1
  ~ Lewactwo Przyszłością Narodu
  Czwartek, 16.02

  @Karl - biedny oszołomie, redakcja dopiero teraz o tym pisze, bo ponad miesiąc zajęła Straży Granicznej sama odpowiedź na pytania dziennikarki w tej sprawie. Swoją drogą, to dziwię się, że redakcja dopuszcza na swojej stronie komentarze rasistowskiej hołoty, której przykładów mamy pod tym artykułem aż nadto. Przy okazji informuję niedouczonych, że w Polsce nie ma obowiązku posiadania przy sobie dokumentu tożsamości (co innego, jeśli jest to związane np. z prowadzeniem pojazdu, wtedy mamy obowiązek posiadania np. prawa jazdy, albo przebywając w strefie nadgranicznej - Elbląg nie leży w takiej strefie), za to funkcjonariusze mają obowiązek przedstawić powód (motyw), dla którego chcą wylegitymować obywatela. W tym przypadku motywem takim był zwykły rasizm funkcjonariuszy.

 10. 10
  --8
  ~ Chińczyk
  Czwartek, 16.02

  Tu jest Polska i ta pani jest osobą mówiącą w ojczystym języku ale pseudo inteligenci chcą się popisać i nazywają taką osobę Native Speaker. "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają" P.S. Przykład tej pani potwierdza powiedzenie, że asfalt powinien leżeć na swoim miejscu !!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.