Piątek, 21.02.2020, Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ pytam sie
  Środa, 15.02

  rasistowsko- bo inne komentarze nie wchodzą, a przecież powinna być dyskusja merytoryczna.

 2. 2
  --6
  ~ Tamara
  Środa, 15.02

  Niech Pani nie popuści tym rasistom z SG. Sprawę należy nagłośnić na szczeblu Europejskim to odechce im czepiać niewinnych ludzi i prześladować za inne poglądy czy kolor skury. Rasizm jest bardzo negowany zarówno przez polityków jak i a może szczególnie w sporcie i kulturze. Ukarać bandziorów surowo jak kiboli.

 3. 3
  0
  ~ Supermen
  Środa, 15.02

  No halo nie widzę problemu... a tym bardziej sensu w tym unoszeniu się przez tą panią. To nie stany. Chcesz tu żyć to naucz się języka chociaż w stopniu podstawowym. Umiej się legitymowac. Jesteś tu gościem i tyle. Widzę już w Polsce się zaczyna chora tolerancja i zabieranie miejsc pracy Polakom. Się nie obejrzyjcie a będziecie kredą mazać po ulicy albo skomleć, że "..." (nie nazwe po imieniu bo zaraz bede mial wezwanie o rasizm) zabrali wam pracę. Nie widzę nic dziwnego w tym- ze należy takie jednostki legitymowac. Polska dla...itd !!!!!!!!!

 4. 4
  --2
  ~ uczeń
  Środa, 15.02

  o narodzie nierozgarnięty, zaściankowy... ta Pani jest Native Speaker`em, uczy j. angielskiego. nie musi znać języka polskiego, a nawet super że nie zna, bo nie wymuszamy na niej tłumaczenia czegoś :) jest miła, ładna i nie przyjechała na zawsze. tak jesteśmy rasistami... niestety!

 5. 5
  +11
  ~ Karl
  Środa, 15.02

  Hmm jeżeli funkcjonariusze wylegitympwali panią na początku grudnia to po prawie 3 miesiącach pani się obudziła z jakimiś pretensjami , szybko ktoś ja poprowadził do redakcji he.a ponadto widać co się dzieje na świecie jakie są sytuację. ...jak najwięcej kontroli ....sprawdzać czy są legalnie w kraju bo później tego nie opanujemy

 6. 6
  +1
  ~ lac
  Środa, 15.02

  @Supermen : Piszesz o Ukraińcach ?

 7. 7
  --4
  ~ NaOpak
  Środa, 15.02

  Rasistowska mieszkanka Elbląga: zostałam potraktowana czarnoskóro!

 8. 8
  +3
  ~ stop rasizm
  Środa, 15.02

  stop rassizmowi czarnych wobec białych,....byłem w kraju gdzie biały to ewenement, miejscowi chcieli ze mna robic zdjęcia bo byłem atrakcją, dotykali włosów, cos tam gadali do siebie, smiali sie , ciekawe co by było gdyby tak biali zaczęli ta Pania dotykac i robić sobie z nia zdjęcia? byłaby mega afera rasistowska, skowyty na cały świat, opowieści jacy to w tym grajdole ludzie sa rasistowscy, ...mi sie wydaje, że ta Pani jest niewykształconą prymitywną zakompleksiona osobą robiącą gó... burzę bo to jedyny dla niej sposób aby zaistnieć, pomijam juz to, że nie zna kilku słów po polsku ( nauczycielka nie zna słów, ciekawe co zrobi jak dziecko zasłabnie albo poprosi w osłabieniu o pomoc po polsku), nie dajmy się zwariować

 9. 9
  --3
  ~ JP
  Czwartek, 16.02

  A jak wyglada kontrola dokumentow w Afryce jak zatrzymaja bialego naewt w USA kontrola jak juz jest a jest zadko to tez jest dosc dluga zwlaszcza jak sie nie ma dokumentow i nie mowi w jezyku miejscowym taki jest ten swiat sory taki kilmat.

 10. 10
  +7
  ~ Qwerty
  Czwartek, 16.02

  Tak tak jak coś się nie spodoba to zaraz trzeba o rasizm oskarżyć a jak są traktowani biali w RPA? Niech się pani wypowie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.