Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Janie Naiwny. Być może konsekwencją bałaganu jest brak pani dyrektor Hanny Laski Kleinszmid w departamencie promocji i kultury. pytanie kto teraz będzie dyrektorem promocji?
głupszej promocji nikt nie wymyslil! Kolejna kasa w bloto!!
Trzeba wymyślić jakiś FESTIWAL , który rozsławi miasto w kraju i za granica ! Uruchommy szare komórki a może KONKUS za dobra kasę z UM !!!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Janie Naiwny. Być może konsekwencją bałaganu jest brak pani dyrektor Hanny Laski Kleinszmid w departamencie promocji i kultury. pytanie kto teraz będzie dyrektorem promocji?
głupszej promocji nikt nie wymyslil! Kolejna kasa w bloto!!
Trzeba wymyślić jakiś FESTIWAL , który rozsławi miasto w kraju i za granica ! Uruchommy szare komórki a może KONKUS za dobra kasę z UM !!!