Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (55)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ rejtan
  Piątek, 05.02

  przypieprzał sie do Mieszka I-popis głupoty totalnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. 2
  +22
  Pocool
  Piątek, 05.02

  Normalnie mąż stanu. Jedź pan do Kadyn i tam koniowi zamelduj te swoje dyrdymały.

 3. 3
  +6
  ~ v1
  Piątek, 05.02

  Do Mariusza L. - a ja poczytam jak to było z ulotka przedreferendalną. Jak do tej pory autora kłamstw, miejsca drukowania brak. Odwaga istotnie wielka.

 4. 4
  --3
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 05.02

  Drogi V1 w jednej z ulotek był bład podający jakies wydatki Pana Nowaczyka na poziomie 120 % faktycznie poniesionych nakładów. Mam ci wyliczyć ile z publicznej kasy wydał EPEC żeby obniżyć racunki o 0.3 % ? Nie ośmieszaj się człowieku takimi porównaniami a jak chcesz to poczytaj http://elfast.net/2016/02/01/problemy-prezydenta-witolda/ i policz sobie jakie przychody miał Elbląg za Słoniny a jakie za Nowaczyka . Uważasz że imć Wcisła nie wiedział co się dzieje ? Uważasz że nie mógł nic zrobić ? Jedyne co zrobił to to że bardzo niegrzecznie " pacyfikował" każdą uwagę opozycji i wybacz za to hamskie zachowanie mam prawo go nie lubić . A za to co napisał po śmierci Gen.Petelickiego nie zasługuje na żaden szacunek a w mojej ocenie powienien zostać przez każdego oficera potrakotowany jak powietr

 5. 5
  +15
  ~ pampi - ZAWADA
  Piątek, 05.02

  Cóż , ma poczucie humoru i jaka skromność .

 6. 6
  +2
  ~ v1
  Piątek, 05.02

  Panie ML zaiste u jednego bład a u drugiego klamstwa. Jeden prezydent był dwie kadencje drugi 0,5 kadencji.Jeden rządził w okresie wzrostu gospodarczego, drugi w czasie gdy kryzys amerykanski przekładał się na Europę. Jak takie czynniki porownywać?

 7. 7
  +1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 05.02

  Głupota jaką prezentujesz jest dowodem na to że nie masz w sobie cienia rozsądku. Co innego informacja obywatela który może się w swoich szacunkach pomylić a co innego dane urzędnika który ma obowiązek podać je rzetelnie. Rozumiem że zaraz stwierdzisz że Tomasz Lewandowski nie miał nic wspólnego z faktem że jego siostrzenica weszła w posiadanie 100 metrowego mieszkania z ZBK ? Zaraz się też dowiemy że wyjazdu do Szwajcarii po jakieś pamiątkowy talerz nie było a grube tysiące wydane na promocję miasta to zdecydowany sukces w postaci minutowej wstawki w jakimś serialu ? Co do owej "plajty" to o ile wspomnisz sobie Donalda Tuska to Polska zawsze miała wzrost PKB - mniejszy lub większy ale wzrost. Dlaczego zatem w rosnącej gospodarce Polski firmy z Elbląga nagle przestały być dochodowe ???

 8. 8
  +9
  ~ Dniepax
  Piątek, 05.02

  To jest tylko poczucie panie Wcisły.

 9. 9
  +4
  ~ v1
  Piątek, 05.02

  Panie ML. Wolę swoją "głupotę" niż pańska mądrość. Nikomu nie powinny się "mylić" fakty lub dane.Proszę podac wyroki jakie zapadły w stosunku do wymienionych osób. Jezeli ma Pan dowody na nadużycia proszę skierować sprawę do prokuratury lub nie uzywać argumentów rodem z przytoczonej ulotki. Prosze zapytać prezesów firm, które generowały straty jak to się robi. Na temat fatalnego zarządzania "firmą"przez indolentów nie bedę pisał, bo sam Pan dobrze wie kogo mogę podac za przykład. pozdrawiam

 10. 10
  +1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 05.02

  Fakty ma ujawniać urzędnik - wtedy może oczekiwać że ktoś je poda poprawnie a skoro ktoś musiał czegoś gdzieś szukać to zawsze mógł coś sumować źle a budżet miasta to nie jedna kartka papieru. Co do mojej mądrości to pełna zgoda ja też wolę swoją bo tej Pańskiej z dopłatą nie wezmę. Sprawę Tomasza Lewandowskiego Prokuratura badała dość dziwnie http://3obieg.pl/politycy-platformy-pod-szczegolnym-parasolem-elblaskiej-temidy . Ale faktycznie ma Pan trochę racji - jak w Elblągu zaczęły się tańce "tancerzyków" to dochody spadły na łeb na szyję - MPO to doskonały przykład jak przez brak amortyzacji można " położyć " cały park maszynowy w kilka lat. I tylko szkoda tych ludzi którzy pójdą na bezrobocie z powodu chorych układów i chorych ambicji paru speców co się zawodu z gazet uczyli .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95583486557007