Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (39)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ miłego dnia bez kolki :)
  Czwartek, 26.11

  Dlaczego komentujący wzywają lekarzy z ukry? Efekt Akcji Wisła i gęstniejącej mniejszo - większości ukraińskiej w Elblągu i regionie. Dlaczego nie pada propozycja ściągnięcia lekarzy z Niemiec, Anglii, Luxemburga czy innego zakątka "zachodu". Skoro w elblążkowie jest tak super i nie ma niewolnictwa (w każdym zawodzie który tutaj jeszcze zipie) Zachód będzie walczył o każdą godzinę pracy w luksusowych warunkach. Przemęczony medyk - na każdej funkcji - to jak narąbany kierowca na drodze Elbląg - Kiezmark lub drogach NEBraski. Głupi to lud który nie chce żyć lepiej i woli rzygać na tych co mają godność i marzenia. O poziom np. leczenia dba w WSzZ Ela i Marek i do nich pretensje należy kierować. Jaki pan , taki szpital.

 2. 2
  +1
  ~ pisowo58
  Czwartek, 26.11

  Szydło! Kiedy będą lekarze i stomoatolodzy w szkołach? Czekamy na spełnianie obietnic .....bez pokrycia!

 3. 3
  0
  ~ pacjent___
  Czwartek, 26.11

  Lekarze jak to lekarze,przykład,proszę bardzo. Lekarz pracuje na oddziale od załóżmy 08.00 - 14.00. Jakie moje zdziwienie było,gdy ten lekarz w tych samych godzinach pracy przyjmuje w prywatnych gabinetach lekarski na parterze.Podać przykłady?? A może sie mylę, może posądzam porządnych lekarzy o machlojki z czasem pracy .

 4. 4
  +5
  ~ popieram
  Czwartek, 26.11

  Popieramy decyzję i dodam .Marszałku przestań dawać prezenciki w formie- sprzętu medycznego TYLKO dla olsztyna ostatnio za 100 tys złoty.Do Elbląga bys dał a nie wszystko na olsztyn.Tak samo Wojewoda karetki nowe dał oczywiście dla olsztyna reszta niech sobie kupi.TO JEST ZWYKŁE SK*******two.

 5. 5
  0
  ~ ostryziom
  Czwartek, 26.11

  Jestem zdruzgotany. Wszyscy odeszli. Dwaj. I jeden nie ratunkowy też. Jak ich zastąpić? Skąd wziąć trzech lekarzy? Będzie potrzebna interwencja Antoniego M.

 6. 6
  +2
  ~ Elblazanin
  Czwartek, 26.11

  A moze wsród uchodźców sa jacyś lekarze?? Pewnie chętnie zamieszkają wsród życzliwych do bólu Elblążan?? W tej oazie dobroci i miłości do bliźnich?? Jad aż kapie z komentarzy...

 7. 7
  0
  ~ a ty co
  Piątek, 27.11

  zdziwiony? Nietutejszy jesteś, czuły na krzywdy lekarzy?

 8. 8
  0
  ~ janusz
  Piątek, 27.11

  Olsztyn, co za tym idzie , Wojewoda, Marszałek województwa i inne władze wojewódzkie, ciągną Elbląg na dno, z całą mocą..! Oni są jak jemioła, która wysysa krew zdrowym drzewom....PiS nam to załatwił, a teraz pogrzebie..!

 9. 9
  0
  ~ bezrobotny
  Sobota, 05.12

  Ja wiedziałem ,że będzie mi ciężko być lekarzem , więc poszedłem do polityki . Polityk niczym się nie martwi ,opowiada kawały wali w ławy poselskie z mudów i kasy bierze , . a lekarz jest to praca bardzo odpowiedzialna nie można walić chorego trzeba go leczyć ,.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96639704704285