Niedziela, 5.02.2023, Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (39)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Obserwator
  Środa, 25.11

  Każdego, komu marzy sie lekarz z Ukrainy PRZYPOMINAM, ze Ukraina nie jest w UE i lekarz tam pracujący nie moze przyjechać do pracy w dowolnej chwili. Każdemu, kto każe zwracać pieniądze PRZYPOMINAM, ze poza granicami jest co 5 Polak, jak każdy z nich zwróci kasę za wykształcenie to PiS wreszcie bedzie miał na obietnice wyborcze. A każdego innego INFORMUJE, ze perspektywa mu sie zmieni, jak pocałuje klamkę zamiast uzyskać pomoc. Zamiast szczekać trzeba sie martwić. I z tego co wiem, żaden z polityków NIE MÓWIŁ o przymusie pracy. Z żadnej opcji politycznej. Wolność Tomku w swoim domku.

 2. 2
  +34
  ~ zez
  Środa, 25.11

  a na Oddziale Wewnętrznym ordynatora / dyrektora /posła pana Naguszewskiego niektórzy pacjenci mają łózka na korytarzu. Czy to błąd organizacyjny Dyrektor / poseł Gellert . ? że nie może im znależć miejsc w salach ? A szpital miejski w 1/3 swieci pustkami .choć parę lat temu dyrektor Gelert nie dostosowala się do wzajemnych ustaleń o przeniesieniu oddzialu dziecięcego do szpitala na Żeromskiego . Może czas na zmianę po kilkunastu latach Dyrekcji Szpitala Wojewódzkiego?

 3. 3
  +37
  ~ były socjal
  Środa, 25.11

  Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego koniecznie do wymiany.Nie sztuką jest za Unijne pieniądze otwierać nowe obiekty czy oddziały !!A co zrobiłam od siebie ??

 4. 4
  +49
  ~ nic dodać nic ując
  Środa, 25.11

  Tak to jest jak była piguła pracująca w szpitalu zostaje dyrektorem. !!!!!!!!!!!

 5. 5
  +5
  ~ następna pokrzywdzona
  Środa, 25.11

  Mnie spotkała taka sama sytuacja jak pokrzywdzoną. Dla mnie i mojej mamy koordynator Soru był bardzo opryskliwy i chamski, a mojego tatę po 3 godzinach wypisał z oddziału ( gdzie tata miał skierowanie do szpitala-zapalenie płuc). Na drugi dzień tata znowu trafił na ten nieszczęsny SOR. został przyjęty do szpitala, ale już było za późno-zmarł.

 6. 6
  +1
  ~ @obserwator
  Środa, 25.11

  "nie strasz nie strasz bo się z........ "

 7. 7
  +2
  ~ Polak
  Środa, 25.11

  bono - pobudka, szpitalem rządzi twoja gelertowa

 8. 8
  +5
  ~ Andrzej
  Środa, 25.11

  Myślę, że są wkurzeni dyżurami, bo na prywatę nie mają czasu.

 9. 9
  +36
  ~ turban
  Środa, 25.11

  bono bono zalosny prymitywie. co znaczy twoi? nie jestem czlonkiem zadnej parti wiec gdzie tam sa moi? a szpitalem zarzadza POwska baba w laczkach. notabene posel nierob ktora nic dla elblaga nie robi a ma czelnosc nazywac siebie najlepszym poslem regionu, ci z po juz tak maja ze popadaja w samozachwyt i czesto dlawia sie wladza, tak o elblaskich powcach powiedzial baron warminskich term -protas kiedy odwolano niedolna powska ekipe w elblagu w 2013 roku. zachlysneli sie wladza tak o nich powiedzial. a to ze w tym szpitalu jest burdel i haos organizacyjny to wie kazdy pacjent ktory mial nieprzyjemnosc korzystac z uslug tego grajdolu.

 10. 10
  +4
  ~ Ania
  Czwartek, 26.11

  Brawo !Pogonić i zatrudnić lekarzy z Białorusi !

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2163729667664