Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ lobo51
  Piątek, 17.07

  Panie Czyżyk po prostu nikt Pana nie lubi.Co ma pan do zaoferowania?

 2. 2
  +2
  ~ G C
  Sobota, 18.07

  Ludzie nie przychodzą bo i tak to nic nie da - więc pytam PO co?!!!

 3. 3
  --1
  ~ Twój e-mail
  Sobota, 18.07

  Myślę że w naszej drodze przez życie należałoby się kierować uczciwością wobec samego siebie, jak i wobec innych. W danej chwili na myśl przychodzi mi motto Ignacego Loyoli : Módl się do Pana Boga tak, jakby wszystko zależało od Niego i działaj tak, jakby wszystko zależało od ciebie ! W jakimś sensie dotyczy się to również niejednokrotnie roszczeniowej postawy społeczeństwa wobec, w tym konkretnym przypadku radnych. Uważam że zaszczytne miano HOMO SAPIENS do czegoś nas zobowiązuje.

 4. 4
  --3
  ~ Twój e-mail
  Sobota, 18.07

  Niska frekwencja na tego typu dyżurach jest przejawem braku problemów wśród mieszkańców naszego miasta, lub brakiem wiary że mogą one przynieść jakiś konkretny efekt. Myślę że w obecnej sytuacji powinna zmienić się formuła takich spotkań, potencjalni petenci powinni być umawiani z poszczególnymi radnymi przez sekretariat UM ? Z niektórych komentarzy, umieszczonych pod artykułem można wyczytać że oczekiwania społeczeństwa są co do tych spotkań bardzo duże, w szczególności oczekuje się niejednokrotnie od naszych wybrańców zdolności nadprzyrodzonych. Radny może nam doradzić lub interweniować jeżeli uzna ze są gdzieś jakieś nieprawidłowości, rażąca niesprawiedliwość lub zwyczajna ludzka krzywda. Ale nikt za nas samych, nie będzie rozwiązywał w sposób ostateczny naszych problemów ! ! !

 5. 5
  +4
  ~ olek
  Sobota, 18.07

  moge przyjsc napluc mu w r...... nic wiecej po co te spotkania i pewnie jeszcze kase bierze za to

 6. 6
  +5
  ~ pampi - ZAWADA
  Sobota, 18.07

  Czasami zachodzę w głowę Kto takie osoby wybiera na radnych , bo niestety jest ich więcej . No ...ale cóż .... w końcu to " głos " mieszkańców . Mam nadzieję , że przy następnych wyborach samorządowych pojawią się nowe osoby , które będą znane z realnych działań , z jasnymi , mądrymi rozwiązaniami , chociaż w sprawie problemu bezrobocia , spółek miejskich , edukacji , komunikacji , alkoholizmu itp .itd .

 7. 7
  0
  ~ OLES
  Sobota, 18.07

  Mam o takiej nazwie w klatce i wystarczy .Taki duzy -trzeba byloby gdzies go schowac a to koszty .A zreszta kto by chcial zawracac sobie glowe .1-TO BRZMI D U M N I E --prawda?

 8. 8
  --4
  ~ wsx
  Sobota, 18.07

  Czyżyka uważam za jedynego w miarę pożytecznego przedstawiciela Partii Obłudy.

 9. 9
  +2
  ~ piotr258
  Niedziela, 19.07

  A co jemu tak wesoło ????????

 10. 10
  +1
  ~ i już
  Poniedziałek, 20.07

  a ja prosiłbym tylko aby to rondo to było zwykłe kółko jak na całym świecie a nie jakieś skomplikowane ślimaki wielonajazdowe po wielokroć zjazdowe z krawężnikami po środku. I tyle. NIC WIĘCĘJ. a nazywać się może lepaja

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95359492301941