Niedziela, 9.08.2020, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ oBcZaJoNy
  Niedziela, 05.04

  ~kierowca - debilizmem jedynie jest to co Ty napisałeś.

 2. 2
  +3
  ~ oBcZaJoNy
  Niedziela, 05.04

  ~ benek - ale w czym problem, skrzyżowania równorzędne to coś, co jest normalne w każdym innym mieście, województwie, państwie (bynajmniej w Europie). Jeżeli ktoś ma z tym problem to tylko jego sprawa, uwielbiam tych ludzi co właśnie tam jeżdżą tylko po to, by sobie naprawić lewą, którąkolwiek część samochodu.

 3. 3
  0
  ~ 45 letni Patryk
  Niedziela, 05.04

  Ach ten 60 letni Sławomir .... Jest niemożliwy i jaki rozmowny.

 4. 4
  +2
  ~ pampi - ZAWADA
  Niedziela, 05.04

  ~ kierowca w OPISANEJ sytuacji , gdyby.. piesi mieli czerwone , to Ty nie mógłbyś skręcać w prawo . Bo Ty nigdy byś nie zobaczył zielonego . Ot elbląski kierowca ....

 5. 5
  0
  ~ MUZYK64
  Poniedziałek, 06.04

  ŻĄDAM MOŻLIWOŚCI ZAWRÓCENIA NA GRUNWALDZKIEJ NA WYSOKOŚCI ŻEROMSKIEGO !! WCZESNIEJ NA WYSOKOŚCI MICKIEWICZA MOŻNA A SKRZYŻOWANIE DALEJ NIE !! DEBILIZM ! DZIECKO DO PRZECZKOLA WOŻĘ I MUSZE LAMAC PRZEPIS ! BANKOWO ZGLOSZE DO TVN TURBO JAKO ABSURD DROGOWY I NIECH SIE WSTYDZĄ WLODAŻE MIASTA ! JUSZJEDEN MANDAT ZAPŁACILEM GÓWNO ! NIKOMU MOJE ZAWRACANIE TAM NIE PRZESZKADZALO BO MIELI CZRWONE !

 6. 6
  +1
  ~ kierowca
  Wtorek, 07.04

  hahahaa pampi ale ty znów bzdury piszesz ;) nie jestem tym kierowcą, który OPISYWAŁ daną sytuację czytając ciebie nie dziwne, że mając takie pojęcie o ruchu drogowym i prowadzeniu samochodu na Odrodzenia z Wiejską wnioskowałeś o kolejne światła, bo kiedyś tam zdarzył się jeden wypadek :P w konsekwencji m.in, dzięki twoim postulatom postawiono światła (na przycisk) na przejściu dla pieszych przed skrzyżowaniem, które juz kompletnie nikomu nie są potrzebne i często jak ktoś naciśnie guzik, to nim siezapali zielone, to sam przejdzie na czerwonym, bo nie ma samochodów, a potem jadące samochody jak w końcu zapali się zielone dla przejscia to stojana czerwonym i przepuszczają powietrze, bo pieszy, który właczył przycisk już dawno przeszedł ulicę.

 7. 7
  0
  ~ kierowca
  Wtorek, 07.04

  aha i pampi jest taka mozliwość (a nawet tak powinno być), że jak masz prawoskręt palący sięna zielono, to przejście dla pieszych powinno być w tym czasie czerwone - to jest normalne i logiczne ale nie dla takich "pogromców szos" jak ty od ustawiania swiateł tam gdzie są kompletnie nie potrzebne...

 8. 8
  0
  ~ bezrobotny
  Poniedziałek, 13.04

  Nie powinno się uzywać słowa jeżdzą na pamięc, a jeżdza bez wyobrazni i nie przestrzegają przepisów kodeksu drogowego Panowie policjańci do dzieła .bo wpłynie wniosek o rozwiązanie policji . a zawiązanie ORMO czuwa .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.