Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --18
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 21.11

  Itak ma wyglądać generalny remont ulic i modernizacja , Musicie odczuć te remonty nie ma lekko . A kto z was widział taki remont i gdzie . Za komuny dziury tylko mazali. a dzis będą drogi jak w Paryżu.

 2. 2
  +20
  ~ totalne olanie
  Czwartek, 21.11

  Ul. Browarna -wyspa:zero komunikacji,wykopy,rozkopane dziurawe ulice brak opieki nad nami z UM.

 3. 3
  +8
  ~ erwin
  Czwartek, 21.11

  Sądząc z wypowiedzi tych skandalicznie śmiesznych ludzi z firmy Eurovia , z nadzoru budowlanego i władz miasta , to do przebudowę drogi 503 i 504 podjęto bez żadnych planów , dokumentacji , badań i analizy kompletu dokumentów będących w posiadaniu miasta i firm posiadających swoje instalację w drogach. To skandal . Najwyraźniej umowa była na zasadzie ,, Kaziu ja ci dam kilkanaście milionów , z tego kilka dla chłopców , a ty weź łopaty i rozpier.....l drogi żeby wyglądało ja na prawdziwej budowie,, To są jaja panowie rajcy i panowie prezydenci i vicki . Ta budowa powinna zakończyć si e kolejnym aresztowaniami osób które rozpieprzyły miasto. Dziwne to bo budując dom musisz najpierw mieć dziesiątki uzgodnień , dać tysiące w łapę żebyś dostał kwit z EPWiK , gazowni , elektrowni , telekom.

 4. 4
  +11
  ~ lelek
  Czwartek, 21.11

  Jak sądzę nijaki Hajdukowski i Wilk powinni zrobić sobie zdjęcia do olejnej walki o kadencję na tle tych wykopów czołgowych. To są min efekty tego że w UM nadal nas mieszkańców mają w ,,głębokim poważaniu,, po wyborach. Albo jeszcze lepiej może jarosław i ten co lubi szczać w piąteczki na Starówce , przyjadą i zrobią sobie filmik o dbałości pis-u o los elblążan. To zawsze lepiej niż na bulwarze czy pod filarami mostów. No cóż jaki szacunek ma władza do swoich wyborców , taki sam wyborcy okażą władzy. Nikt też panowie prezydenci , vice , czy jak sobie życzycie , nie wymaga od was wzięcia do łapy łopat - tylko waszym obowiązkiem jest zgłoszenie wszystkich skandali firmy Eurovia jakie mają miejsce w Elblągu do instytucji zwanej Prokuratura Rejonowa w Elblągu. To wasz zasr....y obowiązek.

 5. 5
  +2
  ~ Bel10
  Piątek, 22.11

  Prawdę mówiąc wykonawca robót, firma Eurovia ma mieszkańców Elbląga za zło konieczne platajace się im na placu robót. Widać to chociażby po tym jak zrobili dojście od ul. Roborniczej do firm po Zamechu: wysypali niby utwardzenie terenu, parę godzin później rozjezdzili je koparkami (przecież muszą dojechać do placu robót!), zamiast naprawić to nic nie zrobili. Do pracy i z pracy idzie się przez błoto. Nawet stara ulica Blacharska pokryta jest kilkunastocentymetrowym błotem. Przyjdzie mróż, przyjdzie śnieg, wszystko przykryje --> na to czeka Eurovia. A ludzie chodząc do pracy będą łamać nogi lub w najlepszym wypadku będą zwichnięcia. Proponuję jak na meczu postawić na stałe na ulicy Nowej jeden zespół ratunkowy z obsadą (znaczy się karetkę, jeżeli Eurovia nie wie o co chodzi)...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.8749520778656