Czwartek, 23.03.2023, Imieniny: Pelagia, Feliks, Zbyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ nadszyszkownik kilkujadek
  Czwartek, 20.06

  i ludzie tak się dają omamić! Zwłaszcza starsi, którzy nie maja pojęcia o niektórych rzeczach. Przywrócić dyspozytornię? Bzdura! To nie leży w gestii samorządów. Klamka zapadła, więcej zrobić się nie da! Przekop Mierzei? Ostatnio nawet w ogólnopolskiej TV się z nas śmiali, że nie wiadomo co eblląski PIS jeszcze będzie chciał przekopać i wykopać! PIS jest nieobliczalny, szalony i cierpiący na psychozę maniakalną!

 2. 2
  --1
  ~ fffi
  Czwartek, 20.06

  Skoro tak dobrze w ELSINie to dlaczego od 1 marca 2013 nie wypłacają należnych odpraw zwolnionym pracownikom z tytułu likwidacji zakładu pracy. Zwolnienie pracownicy muszą składać pozwy do sądu pracy i komornika by odzyskać należne pieniądze. Jerzy Wilk zrobił sobie z firmy prywatny folwark robiąc kampanie wyborczą! Dlaczego pozwala obrażać zwolnionych pracowników mówiąc że nie są produktywni nieroby itp. Jako Prezes nigdy nie myślał o rozwoju produkcji zawsze liczył na środki i dofinansowana z PFRON. Zadłużył firmę w kwotach przekraczających miliony. Wypowiedzi pracowników były ustawione w szczególności wypowiedz Lili Bogdan była stekiem kłamstw! Wstyd mi za pana panie Jerzy Wilk, moja rodzina nie będzie na pana głosować. Elsinu już nie ma ale my w tym mieście mieszkamy!

 3. 3
  --2
  ~ MALINA
  Czwartek, 20.06

  Wygra Pis to krzyże i pomnik Kaczyńskiego postawią,reszta się nie liczy.

 4. 4
  --2
  ~ P. WILK ..DO LASU
  Czwartek, 20.06

  WILK DO LASU ,,JAKI TO PROSTY FACE T CO ON MOŻE OBIECYWAĆ ???TYLKO TO ŻE WSADZI NA STOLEK RESZTĘ SWOJEJ KLIKI ZADNEGO WILKA ,,,PAN NOWAK ,,

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.75580310821533