Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
z jakiej racji mam ustepowac miejsce, zaplacilem za bilet tyle co ty. najlepiej bachorow narobic dla benefiitow a pozniej jeszcze z mocih podatkow becikowe
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
z jakiej racji mam ustepowac miejsce, zaplacilem za bilet tyle co ty. najlepiej bachorow narobic dla benefiitow a pozniej jeszcze z mocih podatkow becikowe