Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (74)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ janusz
  Środa, 02.03

  Przypominam krzykaczom, że w latach 2005-2007 PIS też ostro przymierzał się do likwidacji POD w całym kraju, głosząc bzdury o "prywatyzacji" ogrodów działkowych. Odsyłam do archiwów . Jak na razie, nie ma mowy o likwidacji działek, tylko o przeniesieniach niektórych ogrodów w inne miejsca i o odszkodowaniach..Tylu obrońców, a dziesiątki, jak nie setki działek stoi odłogiem ! Nikt jakoś nie kwapi się, by je zagospodarować...Zaznaczam, jestem działkowiczem od 24 lat i znam bolączki tego " światka" ...

 2. 2
  +7
  ~ emeryt
  Środa, 02.03

  maniek - mi też się podobają te tereny w okolicach pomnika , gdybyś wiecej sie interesował poza niechęcią do dzailek to byś wiedział ,że i od 10 lat w UM jest plan na osiedle 250 domków w tym terenie miedzy Wyżynną ,a pomnikiem ,ale zablokowany od lat , ponieważ miasto chce sie budowac na Modrzewinie .a we wschodnim Elblągu brak infrastruktury wodno - kanalizacyjnej na tak duze obciażenie . Jak byś się wybrał w tamte rejony to zobaczysz ogromny zapuszczony ,zarosniety chwastami po 2 m wysokości teren za kosciolem sw. Floriana w stronę pomnika i osiedla przy mlynie i dębicy zabrany w 2001 roku rolnikowi ,ktory uprawial tam zboże ,Jeżeli tak maja wygladać tereny po zabranych tam dzialkach , to ja dziekuję .i nie doradzaj mi ,ze mam się wynieść za miasto.

 3. 3
  +5
  ~ kek
  Środa, 02.03

  Działki na Skrzydlatej, roślinne skupisko tego co wydobywa się z rur wydechowych samochodów pędzących po obwodnicy miasta. Taki można zlikwidować gdy tereny będą przeznaczone pod inwestycję, ale likwidować inne działki to bez sensu

 4. 4
  0
  ~ marek elbląski
  Środa, 02.03

  To się zgadza,tam rządzą stare komuchy i milicjanci,tez kiedyś miałem działkę "Zwirki i Wigury"przy Skrzydlatej,zrezygnowalem z niej z powodu nadmiernego hałasu z obwodnicy,to było cos okropnego.

 5. 5
  --3
  ~ jmaniek
  Środa, 02.03

  poszukuję warzyw i owoców z b.dużym dodatkiem ołowiu,zlikwidować te ołowiane ogródki

 6. 6
  --4
  ~ Goth
  Środa, 02.03

  Przecież wyraźnie prezydent powiedział, że dotyczy to niektórych działek i, że będą rozmowy na ten temat z POD. Czas zmieniać to miasto i dobrze, że tak się zaczyna dziać. Wiele działek to dziś pustostany, sztucznie utrzymywane przez zarządy POD. Tak dzieje się w całej Polsce, gdy w interesie całego miasta leży jakaś inwestycja.

 7. 7
  +5
  ~ lac
  Czwartek, 03.03

  Goth: Masz rację. Inwestycje leżą. W interesie...

 8. 8
  +1
  ~ TW BOLEK
  Czwartek, 03.03

  PANIE BOLESŁAWIE O LIKWIDACJI BRATKA NA UL. FROMBORSKIEJ WIEMY OD 8 LAT I PAN O TYM WIEDZIAŁ I DO TEGO WYWALIŁ PAN W BŁOTO PIENIĄDZE ROBIĄC DROGĘ BETONOWĄ A WSZYSCY WIEMY ŻE MA PAN TAM DZIAŁKĘ .I WŁAŚNIE TA INWESTYCJA ZOSTAŁA SPECJALNIE ROZPOCZĘTA. PANIE PREZYDENCIE NOWACZYK NIE MARTWI SIĘ PAN O NOWE DZIAŁKI DLA DZIAŁKOWCÓW JEST DUŻO WOLNYCH .A JESZCZE WIĘCEJ JEST DZIAŁKOWICZÓW CO MAJĄ NIELEGALNIE PRZYZNANE PO DWIE DZIAŁKI A O TYM PAN MIKOŁAJCZYK DOBRZE WIE I ŁAMIE PRZEZ TO PRAWO DZIAŁKOWE BO INTERESUJĄ GO TYLKO PIENIĄDZE ZA OPŁATY .NA MOIM OGRODZIE JEST ICH OKOŁO 40.

 9. 9
  --1
  ~ zaproszenie
  Piątek, 04.03

  DZIAŁKOWCÓW Z LIKWIDOWANYCH DZIAŁEK ZAPRASZAM NA BIELANY I ZA DĘBICĘ TAM JEST DUŻO WOLNYCH I TYCH CO NIELEGALNIE ZOSTAŁY PRZYDZIELONE JAKO DRUGA NA TEGO SAMEGO DZIAŁKOWICZA A NA UL. KOŚCIUSZKI DOKŁADNIE WIEDZĄ GDZIE TAKIE SĄ .W MOIM OGRODZIE NA BIELANACH JEST ICH OKOŁO 40

 10. 10
  0
  ~ młody działkowicz
  Piątek, 04.03

  38 lat prezesem!!!! stary kom...ch! tam rączka rączke myje, młody działkowiec nie ma szans na załatwienie żadnej sprawy, bo prezesi poszczególnych ogrodów są w niezłej komitywie ze starym. Nawet oficjalne pisma nie pomagają. Jakaś instytucja nadzoru powinna zając sie sprawą wyłudzania pieniędzy od działkowczów na zawyzone składki i opłaty. A pan prezio nic z tym nie robi, bo jak sam stwierdził, to małe kwoty, to po co sobie głowe zawracać, ale od każdego małe kwoty rosna w tysiące rocznie. Rece opadaja, walka z tymi "działkowcami " epoki PRLu to walka z wiatrakami. Zlikwidować to wszystko w cholere. Zmienic w końcu prezesa! 38 lat!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.090824842453