Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (74)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ jmaniek
  Wtorek, 01.03

  jest tyle wolnych działek na bielanach,ludzie proszę dajcie się rozwinąć temu miastu,miasto musi być nowoczesne i mieć otwarte ręce na inwestycje czy nowych inwestorów

 2. 2
  +1
  ~ wanda
  Wtorek, 01.03

  likwidacja wiekszości ogrodów dzialkowych , podczas ,gdy polowa miasta jest niezabudowana , a wolnych terenów jest mnostwo ,likwidacja rynku przy Płk. Dabka , to kiepski poczatek , nie o takie decyzje nowego prezydenta nam chodzilo . nie dlatego na niego glosowaliśmy .

 3. 3
  +17
  ~ gość
  Wtorek, 01.03

  A mnie najbardziej zaciekawił fragment, że pan Bolesław jest prezesem 38 lat!!!! To niewiarygodne! nie ma innych, młodszych?

 4. 4
  +3
  ~ semi
  Wtorek, 01.03

  Czyli rozumiem, że centrum handlowego 7 nie będzie trzeba przy okazji zlikwidować kilka ogródków działkowych ???? to jest Polska właśnie ktoś powie nie bo nie i już z milionowej inwestycji NICI pogratulować

 5. 5
  0
  ~ mj
  Wtorek, 01.03

  brawo Panie Prezydencie! Potrzebne jest uporządkowanie ogrodów działkowych, podobnie robią inne miasta aby nie blokować inwestycji, dlatego likwiduje się ogrody działkowe w miastach. W tym przypadku trzeba to zrozumieć, jest tyle wolnego miejsca w mieście gdzie te osoby, które tak mocno stają murem mogły sobie znaleźć miejsce do uprawy w innych rejonach miasta. A mieszkańcy czekają na nowe miejsca pracy i 1sze prawdziwe centrum handlowe jakiego nie ma w Elblągu a są już w 50 tys. miastach!

 6. 6
  +3
  ~ ja
  Wtorek, 01.03

  Do mj - a powiedz kolego w jakich to miastach likwiduje się ogródki działkowe? i za czyje pieniądze??tzn na czyj koszt? Starego drzewa sie nie przesadza !!

 7. 7
  +4
  ~ stefan
  Wtorek, 01.03

  droga z Zatorza do nowego Centrum Handlowego to kilkanascie lub kilkadziesiat dzialek , a na jakie potrzeby chce przeznaczyć prezydent nastepne kilka tysiecy dzialek gdy widzimy wolne niezagospodarowane tereny w polowie elblaga .plus nieszczesna Modrzewina . Na dziś wystawiam prezydentowi po 3 miesiacach ocenę : 2

 8. 8
  --2
  ~ c..r
  Wtorek, 01.03

  prosze bardzo, w olsztynie bo bojach i kilkudziesięcioleciu latach marazmu, zlikwidowano działki w ciagu ulicy pstrowskiegoi kosciuszki, okolicy reala -sikorskiego i carrefoura-wilczynskiego powstało piekne osiedle i 2 centra handlowe...., czas dzialkowcow juz minal czekamy az znikna dzialki na saperow i kosciuszki!!!! one powinny zrobic miejsce dla obwodnicy poludniowej miasta!!!! działki musza znikanc aby powstal wezel lotnisko!!!!

 9. 9
  --5
  ~ były dziłkowicz.
  Wtorek, 01.03

  ALBO ROZWÓJ ELBLĄGA albo ciągłe trucie Elblążan.Działkowicze sprzedają swoje zatrute zbiory i chorujemy.Działki były dobre ale kiedyś gdy nie było takiej ilości samochodów teraz to jaki to odpoczynek i smaczne warzywa i owoce.Działkowcy nie będą trzymać w szachu mieszkańców .Elblążanie chcą nowych inwestycji i koniec tego cyrku.CHCESZ MIEĆ DZIAŁKĘ TO POZA MIASTEM GDZIE JEST SPOKÓJ!!!! BRAWO PANIE PREZYDENCIE.

 10. 10
  +15
  ~ emeryt
  Wtorek, 01.03

  Prosiłbym niedoinformowanych przeciwników dzialek i zieleni o niezabieranie glosu , - elblazanie chca nowych inwestrycji , to nie dzialki to blokują tylko zarzadzajacy tym miastem skoro przez tyle lat nie potrafią zagospodarować wolnych terenów w mieście . Oczywiscie dzialki na zatorzu pod drogę to jest naturalnie do zaakceptowania , ale dzialki we wschodnim Elblagu pod Euro Park - nie ma mowy .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.82956600189209