Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Brawo policja.Tępić te ścierwa co chcą się dorobić na cudzym nieszczęściu,A wpisami ćpunów proszę się nie przejmować.
powiedział pan policjant (elblążanin)
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Brawo policja.Tępić te ścierwa co chcą się dorobić na cudzym nieszczęściu,A wpisami ćpunów proszę się nie przejmować.
powiedział pan policjant (elblążanin)