Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii Odwiedzamy elbląskie ulice

Odwiedzamy elbląskie ulice: Sadowa (odc. 11)

17.07.2021, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Odwiedzamy elbląskie ulice: Sadowa (odc. 11)
Fot. Adrian Sajko
Rozpoczęliśmy nowy cykl „Odwiedzamy elbląskie ulice”. W każdą sobotę i niedzielę będziemy prezentować różne ulice naszego miasta. Pokażemy zarówno te mało znane, jak i te często uczęszczane przez elblążan i turystów. Jak obecnie się prezentują? Zapraszamy do obejrzenia naszych fotogalerii.
 
W naszym mieście są ulice znane wszystkim. Są i takie, które kojarzymy z nazw choć niekoniecznie kiedykolwiek tam byliśmy albo takie, których nazwy znają tylko nieliczny (czyli osoby przy nich mieszkające, taksówkarze i znawcy historii Elbląga).
 
Postanowiliśmy sprawdzić je wszystkie (a przynajmniej większość). Kwiecień i maj br. poświęciliśmy na stworzenie galerii do naszego cyklu. Jak prezentują się ulice, chodniki, budynki? Co znajduje się przy poszczególnych ulicach?
 
Dziś prezentujemy ul. Sadową.
 
Uwaga!
 
Zachęcamy do dzielenia się z nami zdjęciami elbląskich ulic sprzed lat! Jeśli macie zdjęcie ulicy, na której np. kiedyś mieszkaliście (lub Wasi rodzice, dziadkowie) i chcielibyście pokazać je na łamach naszego dziennika prosimy o przesłanie zdjęć na adres redakcja@info.elblag.pl - w tytule wpisując „Odwiedzamy elbląskie ulice”, a w treści podając nazwę ulicy, autora i rok zrobienia zdjęcia (a jeśli to możliwe okoliczności, w jakich zostało zrobione).
 
Poznawajmy wspólnie Elbląg!

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Ulica Sadowa ( zdjęć 52 )
Dodano: 2021-07-17 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Puls
  Sobota, 17.07

  Jak po katakliźmie. Ludzi nie widać, ulice zniszczone, chodniki zaniedbane. Nie jest to zachęcająca prezentacja. Jak się wam tam mieszka sadownicy? Przyjemniej niż na zdjęciach?

 2. 2
  +2
  ~ nudy na pudy
  Sobota, 17.07

  Pasjonujące: kilka starych kamienic, kilka nowych tzw. apartamentowców, szkoła jakich tysiące i wszechobecne dziury w jezdni, aaa i jeszcze apteka.

 3. 3
  +5
  ~ Do plus
  Sobota, 17.07

  Wszystko będzie na plus. Już lada dzień wchodzą z remontem ulicy Sadowej. Więc będzie pięknie - my sadownicy bardzo się cieszymy :-)

 4. 4
  0
  ~ Eg
  Sobota, 17.07

  Sadowa kojarzy mi się z patola, nie chce tu nikogo obrażaac ale tak mi się kojarzy :/ okolica ładna nie jest...

 5. 5
  +4
  ~ emeryt
  Sobota, 17.07

  dla mnie to ważna sentymentalnie ulica - wspomnienie , bo w latach 60 -tych przemierzałem ją codziennie dwa razy od Bema do Grunwaldzkiej chodząc do SP nr. 16.

 6. 6
  +12
  ~ Mieszkaniec Eg
  Sobota, 17.07

  Patola? A gdzie jej nie ma? Wymieniając nawet główne ulice takie jak Grunwaldzka, Królewiecka, Płk. Dąbka aż po Zawadę i Jar - patologie tworzą ludzie a nie budynki. Ludzie ,, przemieszczają się" a budynki NIE. A gdzie ty eg mieszkasz?

 7. 7
  +3
  ~ Jo Jong Jaguci.
  Sobota, 17.07

  Akurat parę artykułów dalej znajduje się informacja o rozpoczynających się pracach drogowych na tej ulicy od poniedziałku 19 lipca br. A takie ulice są urokliwe, a patologiczni osobnicy są wszędzie i starają się zakłócać takie przyjemne obrazy. Ba okazuje się, że takie osoby znajdują się nie tylko w naszych miastach, ale nawet w polskiej kadrze olimpijskiej na Igrzyska w Tokio.

 8. 8
  +1
  ~ Ja Ignacy
  Niedziela, 18.07

  Sadowa , wizytówka i duma władz Elbląga !! ... Dla ludzi starych , schorowanych , by udać się do przychodni przy Bema to istna gehenna . Dotyczy to też matek z malutkimi dziećmi !! .....

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3502202033997