Wtorek, 25.01.2022, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ELBLĄŻANIE Z PASJĄ

Elblążanka w "Mam talent!". Zachwyciła jurorów i zaśpiewała z Agnieszką Chylińską

27.08.2021, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanka w "Mam talent!". Zachwyciła jurorów i zaśpiewała z Agnieszką Chylińską
Fot. fb.com/MamTalentTvn

Izabela Demska z Elbląga wystąpiła w "Mam talent" i zachwyciła jurorów. Agnieszka Chylińska zaśpiewała z nią w duecie. Małgorzata Foremniak postanowiła wcisnąć złoty przycisk. 

 

W nowej, 13. edycji programu "Mam Talent!" o swoje marzenia postanowiła zawalczyć Izabela Demska. Nagranie z występu elblążanki pojawiło się w czwartek, 26 sierpnia, m.in. na facebookowym profilu "Mam talent!" i fanpage'u Agnieszki Chylińskiej.


 

Iza podczas castingu do programu skoczyła na głęboką wodę i zaśpiewała utwór "Kiedy powiem sobie dość" Agnieszki Chylińskiej, z czasów jej działalności w O.N.A.
 

Były już przypadki, w poprzednich edycjach, że ktoś zabierał się za piosenkę Agnieszki i to nie kończyło się dobrze. Wiem, że "Kiedy powiem sobie dość" to dla niej ważny, osobisty utwór. Chciałam jednak wykonać tę piosenkę, choć nie ukrywam, że jednocześnie bardzo się bałam. Nie wiedziałam, czy moje wykonanie się spodoba. Nie wiedziałam, czy będzie na tyle dobre, że przejdę dalej

- mówi Izabela. 

 

Elblążanka niepotrzebnie się obawiała. Jej wykonanie, sadząc po reakcjach, spodobało się jurorom i wzruszyło samą Agnieszkę Chylińską, która potem zaśpiewała "Kiedy powiem sobie dość" w duecie z nią. To jednak nie był koniec niespodzianek podczas tego castingu. Małgorzat Foremniak zdecydowała się wcisnąć złoty przycisk i przepuścić Izabelę do półfinału i odcinków na żywo, które na antenie TVN zobaczymy we wrześniu.
 

Rodzina, znajomi już od jakiegoś czasu zachęcali do udziału w programie. Myślałam, że nie nadaję się do tego. Teraz postanowiłam zrobić coś dla siebie. Liczę, że coś z tego wyjdzie. Chciałabym zająć się śpiewaniem na poważnie, mam nadzieję, że ten program mi w tym pomoże. Już teraz bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie reakcja ludzi na mój występ, nie tylko bliskich czy znajomych, ale też obcych osób. Owszem są i negatywne komentarze, ale zdecydowanie więcej jest słów wsparcia, za które dziękuję

- mówi elblążanka. 

 

„Mam talent!", z 13. edycją programu, na ekrany telewizorów wróci już 4 września. - W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską oraz Marcina Prokopa. W tym sezonie powitamy nowego jurora – Jan Kliment to czeski tancerz i choreograf. Michał Kempa dołączy do Marcina Prokopa w roli drugiego prowadzącego „Mam talent!”. To osoba, która potrafi rozśmieszyć wszystkich! Nie tylko komik uprawiający stand-up comedy, ale również dziennikarz radiowy i telewizyjny - czytamy na stronie programu. 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ el
  Piątek, 27.08

  Jest świetna

 2. 2
  +5
  ~ Brawo!!!
  Piątek, 27.08

  Gratulacje, oby tak dalej!!!

 3. 3
  +7
  ~ Wiesniara.
  Piątek, 27.08

  Copy cat Chylińskiej...klon.

 4. 4
  +6
  ~ balbina_elblag
  Piątek, 27.08

  Pani Iza, nie dość, że zaje...sta fryzjerka, to jeszcze mająca kawał głosiska :) Brawa dla Pani Izy :)

 5. 5
  --5
  ~ adax
  Piątek, 27.08

  Strasznie fałszowała a czasem jej brakowało głosu.

 6. 6
  +4
  ~ Gosia
  Piątek, 27.08

  Gratulacje i wielkie brawa.

 7. 7
  --10
  ~ Dostała w 2019 mieszkanie do remontu z miasta
  Piątek, 27.08

 8. 8
  +7
  ~ Ktoś
  Piątek, 27.08

  I co że dostała mieszkanie kogoś serce boli z zazdrości chyba a dziewczyna ma głos i zasługuje na szczęście a może i zrobi karierę a zazdrośników tylko żyłki w oczach pełna głupota ludzka nie boli

 9. 9
  +1
  ~ Anna
  Piątek, 27.08

  JESTEŚ NAJLEPSZA!!!! KU...MEGA!!!!!!

 10. 10
  +8
  ~ KRK
  Piątek, 27.08

  Ty od tego mieszkania... Chyba pod nim mieszkasz, bo ci sufit na głowę spadł :D

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.84003901481628