Wtorek, 23.07.2024, Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KORONAWIRUS

Minister Zdrowia: Wkroczyliśmy w 5 falę. Wprowadzamy przejście na pracę zdalną

19.01.2022, 18:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Minister Zdrowia: Wkroczyliśmy w 5 falę. Wprowadzamy przejście na pracę zdalną
Fot. twitter.com/MZ_GOV_PL

- Nie tylko wkroczyliśmy w 5 falę, ale prognozujemy, że będzie ona się bardzo dynamicznie rozwijała – mówił Minister Zdrowia Adam Niedzielski podczas zwołanej dziś (19.01.) konferencji prasowej.

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś wykrycie ponad 30,5 tys. nowych przypadków zakażenia koronawirusem (1034 dotyczy województwa warmińsko-mazurskiego, 53 Elbląga).

- Mamy 30 586 nowych i potwierdzonych przypadków koronawiruas. Ten wynik jest większy niż statystyki monitorowane podczas 4 fali na jesieni ubiegłego roku – zaznaczył Adam Niedzielski.

Dzisiejsze statystyki dotyczące COVID-19, jak stwierdził Minister, są bardzo poważne. - Nie tylko wkroczyliśmy w 5 falę, ale prognozujemy, że będzie ona się bardzo dynamicznie rozwijała – podkreślił.
 

Widzimy, że bardzo dynamicznie rośnie liczba zleceń na kolejne badania w kierunku COVID-19. To przyrosty, z jakimi nie mieliśmy do czynienia

 

– dodał Adam Niedzielski.


Podczas konferencji Minister Zdrowia przyznał, że obecna sytuacja wymaga wprowadzenia pracy zdalnej.


 

Wprowadzamy, tam gdzie to możliwe, przejście na pracę zdalną w administracji publicznej. Ten scenariusz, który się realizuje, przy wyniku ponad 30 tys. przypadków, jest bardzo niebezpieczny i wymaga bardzo odpowiedzialnej postawy. Musimy ściśle zachowywać zasady DDM (Dezynfekcja, Dystans, Maseczki – przy.red.)

 

– mówił Adam Niedzielski.Minister przyznał, że Rząd będzie apelować do wszystkich pracodawców, aby wprowadzili pracę zdalną jeśli mogą zrobić to bez przeszkód.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Ty
  Środa, 19.01

  Dystans, na same szczepienia na covid robi się spędzenie tłumu ;)

 2. 2
  --4
  ~ MW
  Środa, 19.01

  "Takie będą Rzeczpospolite..." A jak z tym wychowaniem? NAUCZYCIELE(!) zwalniają młodzież z lekcji by ta wrzeszczała wulgarne hasła na ulicach. Rodzice nie widza problemu. Dyrekcja pozwala, bo sama popiera. Tacy ***iarze dziś drą japę ...pis, jutro ...rodziców, ...starszą panią, której nie ustąpię miejsca w autobusie, ...człowieka, którego potrąciłem samochodem i teraz umiera na ulicy. Co ma wolność wypowiedzi do braku kultury? Dla prawdziwego liceum tacy uczniowie to zniewaga. Prawdziwego...

 3. 3
  +4
  ~ mieszkanka
  Środa, 19.01

  Minister tylko liczy kolejne Fale pandemii .Pytam się na jakiej podstawie i ile ich jeszcze będzie ? Może 100

 4. 4
  0
  ~ Goguś
  Czwartek, 20.01

  Faja

 5. 5
  +1
  ~ won
  Czwartek, 20.01

  bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury. jaka piata fala? jakie obostrzenia? przeciez ci zaszczepieni zarazaja sie jeszcze bardziej niz niezaszczepieni. absurd goni absurd. pora konczyc ten kovidianski cyrk i wrocic do normalnosci.wychodzimy z pandemii . a zwolennikow tej patologicznej hucpy mozna wyslac np do australii, austri lub blizej do niemiec. tam apartheid rozkrecony na maxa

 6. 6
  0
  ~ uiy22
  Czwartek, 20.01

  Kończą sie literki w alfabecie ,będzie zaraz omega ,może i koniec wirusa .

 7. 7
  +2
  ~ uiy22
  Czwartek, 20.01

  Starsi sie zaszczepili ,poumierali co nie którzy ,mówią ze po szczepieniu organizm nie uzyskał odpornosci.Niech sie zastanowią jak jednakowo gadać .OJ specjalisci wirusolisci .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97741985321045