Poniedziałek, 25.09.2023, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Auto Assistance – szybka pomoc w niespodziewanych sytuacjach

15.09.2023, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Auto Assistance – szybka pomoc w niespodziewanych sytuacjach

Niepodziewane sytuacje na drodze zdarzają się często, dlatego też warto się przed nimi zabezpieczyć. Jedną z korzystnych opcji jest ubezpieczenie Auto Assistance, które wspomoże w czasie awarii auta lub uzyskaniu pomocy w dotarciu do celu. Dodatkowo polisa ta będzie sprawdzać się po stłuczkach i w czasie konieczności podstawienia innego pojazdu lub holowania niesprawnego, a nawet w przypadku porozumienia się przez tłumacza ze służbami w innym kraju.

 

 

Czym jest ubezpieczenie Auto Assistance?

 

Ubezpieczenie Auto Assistance, znane także jako ubezpieczenie pomocy drogowej lub ubezpieczenie assistance, to rodzaj polisy, która oferuje wsparcie w razie problemów z pojazdem na drodze, w przypadku awarii samochodu, wypadku lub innych incydentów. Wykupuje się ją często łącznie z obowiązkowym OC i dodatkowym AC auta. Może obejmować określone usługi, których zakres jest dopasowany do potrzeb, służyć pomocą serwisową, zapewniać holowanie pojazdu, oferować samochód zastępczy, a także wsparcie w podróży po awarii lub stłuczce (np. kontynuacji wyjazdu do miejsca docelowego, powrót do miejsca zamieszkania lub w razie potrzeby zapewnienie zakwaterowania). Koszty takiego ubezpieczenia mogą się różnić w zależności od ubezpieczyciela i zakresu ochrony, dlatego warto zawsze dokładnie zapoznać się z warunkami polisy przed zakupem i szczegółowo pytać agenta o wszystkie niejasności.

 

 

Co można zyskać, wykupując Auto Assistance?

 

Wykupując dobre ubezpieczenie Auto Assistance, można zyskać wsparcie w razie problemów z pojazdem na drodze. Należy zwrócić uwagę na takie opcje jak np.:
 

 • dopasowanie propozycji do własnych potrzeb. Dzięki czterem wariantom ubezpieczenia rocznego oraz opcji krótkoterminowej można wybrać ofertę idealnie skrojoną pod siebie.
   

 • pomoc po wypadku. Możliwość holowania pojazdu do 100 km, szybki dostęp do informacji, a także pomoc w znalezieniu serwisu lub warsztatu.
   

 • opcje dodatkowe jak np. oferta holowania bez limitu kilometrów.
   

 • kompleksowa pomoc w razie awarii lub kradzieży. Polega na próbie usprawnienia pojazdu na miejscu lub odholowania do warsztatu, a także otrzymanie samochodu zastępczego.
   

 • pomoc tłumacza umożliwiająca kontakt ze służbami lub urzędnikami.
   

 

Dodatkowo propozycje Auto Assistance można uzyskać poprzez Internet, a także zdalnie ją wykupić, co wpływa na większą swobodę i brak tracenia czasu na dojeżdżanie do biura ubezpieczyciela.

 

 

 

 

Czego nie obejmuje ubezpieczenie Auto Assistance?

 

Ubezpieczenie NNW może nie obejmować różnych usług w zależności od firmy i propozycji. Najczęściej są to koszty naprawy, konserwacji i eksploatacji pojazdu (płacenie za paliwo i części zamienne, dorabianie kluczyków, kupowanie akumulatora, kół, opon lub robienie ekspertyzy technicznej), koszty dodatkowych opłat (dodatkowe opłaty za transport rzeczy przewożonych), nieuzgodnione przez ubezpieczenie koszty (usługi bez porozumienia z ubezpieczycielem), a także pojawiające się koszty związane z samochodem zastępczym (mandaty, opłaty nałożone przez wypożyczalnię, niezgodne z umową oddanie auta, zły stan techniczny w momencie oddania).


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.22310996055603