Wtorek, 2.03.2021, Imieniny: Halszka, Helena, Radoslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Foteliki Romer 15-36 kg - bezpieczna seria Britax Kidfix

18.11.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Foteliki Romer 15-36 kg - bezpieczna seria Britax Kidfix

Wybrać bezpieczny fotelik samochodowy dla starszego dziecka, to prawdziwe wyzwanie. Rynek jest przesiąknięty setkami modeli i trudno z tego gąszczu dobrać coś do indywidualnych potrzeb. Fotelik samochodowy powinien być niemalże „szyty na miarę”, wówczas poziom bezpieczeństwa dziecka w czasie podróży będzie bardzo wysoki. Dlatego na szczególną uwagę zasługuje firma Britax Romer ze swoją serią Kidfix.

Wysoka jakość i różnorodność modeli z tej serii pozwolą na wybranie fotelika, który idealnie dopasuje się swoją ergonomią do tylnej kanapy w aucie, a dziecko będzie w nim miało komfortowe warunki podczas podróży.

Jedne z najbezpieczniejszych fotelikow na świecie

Romer słynie na całym świecie z produkcji ponadprzeciętnych fotelików samochodowych dla dzieci. Wysoka klasa, wyjątkowa jakość oraz przystępna cena to główne atuty produktów firmy. Foteliki Romer uważane są za jedne z najbezpieczniejszych na świecie. Producent cały czas podnosi poprzeczkę bezpieczeństwa, co potwierdzają osiągane wyniki w niezależnych testach zderzeniowych.

Serię Kidfix tworzą cztery fotele:
 

  • Kidfix III S – w prestiżowym teście ADAC otrzymał ocenę 4 i to jest najwyższy model z całej serii Kidfix. Oprócz mechanizmu, który pozwala na maksymalne dopasowanie fotela do kanapy auta, został wyposażony w regulowany zagłówek w kształcie litery V oraz system SICT. Fotelik jest obudowany specjalnym materiałem, który w czasie uderzenia pochłania siłę uderzenia chroniąc głowę, kark i klatkę piersiową dziecka. Dodatkowo załączono do niego nakładkę na pas X-Pad, która odpowiada na ochronę szyji i karku w czasie uderzenia czołowego.
  • Kidfix III M – to świetny wybór dla dziecka do ukończenia 12 roku życia. SecureGuard skutecznie utrzymuje pas bezpieczeństwa we właściwej pozycji, a w czasie niebezpiecznych kolizji bocznych energię pochłonie system SICT. Tutaj producent zastosował siedzisko o 3 centymetry głębsze, niż w pozostałych modelach. Dzięki temu przestrzeń w foteliku została maksymalnie zoptymalizowana.
  • Kidfix 2S – tutaj mamy do czynienia z fotelem z oparciem w kształcie litery V z regulowanym systemem SICT, który stanowi dodatkową ochronę podczas kolizji bocznych. Miękki i wygodny fotel zapewni dziecku komfortową podróż nawet przez wiele godzin.
  • Kidfix 2R – to wygodny fotelik Britax wyposażony w specjalne prowadnice pasa bezpieczeństwa, a także wyściełany zagłówek. Producent daje użytkownikowi możliwość przewożenia dziecka po osiągnięciu 135 cm wzrostu bez oparcia, który w łatwy sposób można zdemontować. To dobry wybór, jeśli w samochodzie trzeba zmieścić więcej niż dwa foteliki, ponieważ odczepiane oparcie pozwala zaoszczędzić miejsca. Testy bezpieczeństwa pokazują jednak, że taka możliwość skutecznie zmniejsza poziom bezpieczeństwa podczas podróży, dlatego warto przewozić dziecko w kompletnym foteliku do osiągnięcia wagi 36 kg.


Komfortowy fotelik dla starszaka

Wszystkie fotele są dedykowana dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg.  Do produkcji modeli z tej serii, zostały zastosowane materiały najwyższej jakości. Powyższe fotele można zamontować poprzez popularny system Isofix lub z wykorzystaniem tradycyjnych pasów bezpieczeństwa. Wszystkie foteliki, oprócz modelu 2R, zostały wyposażone w wydłużone siedzisko. A model III S został dodatkowo wzbogacony o X-Pad.

Foteliki samochodowe Britax Romer to przede wszystkim suma praktycznych rozwiązań, które skutecznie ułatwiają codzienne korzystanie z nich. Cała seria Kidfix ma wygodne, ergonomicznie wyprofilowane siedziska i oparcia w fotelikach. To fotele, które skutecznie chronią dziecko podczas podróży. Pomimo tego, że można je kupić w przystępnej cenie, producent podczas produkcji nie oszczędzał, ani na materiałach, ani też na zastosowanych systemach bezpieczeństwa.


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.19728302955627