Poniedziałek, 28.09.2020, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Różany Zakątek - drugiej takiej inwestycji nie znajdziecie w Elblągu! Ruszyła sprzedaż wyjątkowych mieszkań!

14.09.2020, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Różany Zakątek - drugiej takiej inwestycji nie znajdziecie w Elblągu! Ruszyła sprzedaż wyjątkowych mieszkań!
Fot. Adrian Sajko
Budowa inwestycji przy ul. Różanej 1B dobiegła końca. Nowoczesny, trzypiętrowy budynek o podwyższonym standardzie z 12 mieszkaniami czeka na lokatorów. Czym wyróżnia się "Różanych Zakątek"? O tym w rozmowie z Arturem Pachnik z PPHU ED-AR.
 
 
"Różany Zakątek" to dwuklatkowy budynek, w którym znajduje się jedynie 12 mieszkań?
 
 
Tak i jest to najbardziej kameralna inwestycja w Elblągu. Budynek znajduje się w centrum miasta, ale zależało mi na tym, aby lokatorzy tego nie odczuwali. Na każdym piętrze są tylko 2 mieszkania. W klatce jest ich 6, a w całym budynku - 12. To daje wiele korzyści, m.in większy spokój, brak problemów z wyjazdem z osiedla.
 
 
Czy każdy właściciel mieszkania będzie miał zapewnione miejsce parkingowe?
 
 
Oczywiście. Do każdego mieszkania jest zapewniony garaż lub miejsce parkingowe. Jest też możliwość postawienia samochodów przy ul. Różanej, na której nie obowiązuje zakaz postoju.
 
 
Dlaczego zdecydował się Pan na tę lokalizację? Skąd pewność, że ul. Różana to dobre miejsce do mieszkania?
 
 
Z doświadczenia. Sam mieszkałem przy tej ulicy 26 lat i bardzo dobrze wspominam ten czas. Kiedy zobaczyłem, że można kupić działkę przy tej ulicy wiedziałem, że to jest świetna lokalizacja. To bardzo dobre miejsce do wychowywania dzieci. Nieopodal jest przedszkole, a do szkoły jest 100 m. Blisko jest także boisko i place zabaw. Budynek znajduje się także w pobliżu sklepów, takich jak Kaufland czy Lidl. Budynek jest także doskonale skomunikowany z arterią wylotową jaką jest ul. Browarna i Most Unii Europejskiej, a także Starówka. Basen czy kino są w zasięgu kilkuset metrów. A jeszcze bliżej są przystanki tramwajowe i autobusowe. To jest naprawdę bardzo dobra lokalizacja.
 
 
Jakie powierzchnie mają mieszkania?
 
 
Od 55 do 105 m2. Mamy m.in. mieszkania 2 poziomowe i one mają od 84 do 105 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkon, taras, a w przypadku tych największych mieszkań - 2 tarasy bądź 1 taras i 1 balkon.
 
 
Standard wszystkich mieszkań jest podwyższony?
 
 
Zależało mi na stworzeniu miejsca, które standardem będzie dorównywało dużym miastom. W Elblągu nie ma drugiej takiej inwestycji, o tak wysokim standardzie. Wszystkie mieszkania mają m.in. podłączenia klimatyzacyjne. Jeżeli klient będzie miał ochotę może bez problemu zamontować klimatyzację. To udogodnienie, z którego można skorzystać w dowolnej chwili. Wszystkie nasze mieszkania od strony południowej mają kuchnie połączone z salonami. Kuchnia ma osobne okno, a w salonie jest duże przeszklenie na 3,20 szerokości. To powoduje, że mieszkania są bardzo ładnie doświetlone, ale latem może być gorąco, dlatego pomyśleliśmy o wprowadzeniu możliwości posiadania klimatyzacji. Każde mieszkanie ma również komin do kominka, który umożliwia posiadanie w domu prawdziwego kominka.

 

Czy mieszkania posiadają jeszcze jakieś udogodnienia?
 
 
Tak. Na przykład do każdego pokoju rozprowadzona jest instalacja RTV. Myślę, że warto też zwrócić uwagę na balkony i tarasy. Najmniejszy balkon ma 9,5 m2, ale zapewniam, że jest ustawny, bo jest głęboki. Bez problemu można ustawić stoliczek, 4 krzesła i mieć jeszcze wygodne przejście. Większe balkony mają 13 m2. Natomiast tarasy są od 21 do 30 m2. Mieszkania na parterze mają ogródki, które są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Ogródki mają od 29 m2 do ponad 90 m2.
 
 
Działka, na której znajduje się "Różany Zakątek" graniczy z przedszkolem. Dla rodzin z dziećmi to niemały atut, ale czy dla lokatorów bez dzieci nie będzie to stanowiło kłopotu?
 
 
Na pewno nie. Dzieci w przedszkolu są do godz. 15.00, czyli do tej, do której zazwyczaj ludzie pracują. Po tej godzinie jest już cisza i spokój.
 
 
Jeśli ktoś będzie zainteresowany zamieszkaniem w "Różanym Zakątku", gdzie powinien się zgłosić?
 
 
Zapraszamy na naszą stronę rozana1b.pl Tam można znaleźć wiele ciekawych informacji.
Zachęcamy też do kontaktu pod nr  602 257 020  lub  601 89 89 46.  Mieszkanie będzie można zobaczyć w ciągu godziny!
 
 
Dziękuję za rozmowę.
 
 

 

 

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 13

%76.9 %23.1


Galeria / Różany zakątek, nowa inwestycja w Elblągu. ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-08-21 | Fot. Adrian Sajko

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.