Niedziela, 24.05.2020, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl nieprzerwanie działa od 16 lat!

02.05.2020, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl nieprzerwanie działa od 16 lat!

Szesnaście lat minęło, jak jeden dzień. I choć zmieniły się w tym czasie władze Elbląga, jego infrastruktura, a nawet liczba mieszkańców, my nieprzerwanie, codziennie, informujemy o tym, co dzieje się w naszym mieście.
 
Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl nieprzerwanie działa od 16 lat! Codziennie przekazujemy Wam dawkę lokalnych (i nie tylko) informacji.

Przez 16 lat informujemy naszych czytelników o tym, jak zmienia się Elbląg. Największym zainteresowaniem naszych czytelników cieszą się takie rubryki jak polityka, inwestycje, sport oraz sprawy społeczne, a od dwóch miesięcy artykuły dotyczące życia w dobie pandemii koronawirusa.Dziękujemy, że jesteście z nami i obiecujemy, że nadal będziemy starać się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom!

 

 

Zachęcamy do dzielenia się z nami tematami, którymi Waszym zdaniem powinniśmy się zająć. Amatorów fotografi  zapraszamy do przesyłania nam swoich zdjęć, które chętnie opublikujemy na łamach naszego dziennika w rubryce "zdjęcie dnia". Wystarczy, że wyślesz je do nas e-mail'em na adres redakcja@info.elblag.pl!

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Rotateyourowl
  Sobota, 02.05

  Rany, pamiętam jak powstało Info Elbląg. Szok, że te lata tak lecą. Powodzenia!

 2. 2
  +6
  ~ dax
  Sobota, 02.05

  To czas na zmianę wyglądu

 3. 3
  +4
  ~ lewoprawy
  Sobota, 02.05

  Portal o ściśle określonej linii politycznej i bardzo mocnej cenzurze komentarzy niezgodnych z polityką redakcji! O stosowanych regułach języka polskiego przez dziennikarzy to aż przykro pisać. Plus jedyny to, że istnieje i ma informacje które nie występują u innych.

 4. 4
  +6
  ~ Beata
  Sobota, 02.05

  Buziaki dla wydawcy. Pozdrawiam czytelniczka

 5. 5
  +4
  ~ czytelniczka
  Sobota, 02.05

  Jak dla mnie cenzura nie odbiega od normy i innych portali głównie jednego który oprócz info liczy się w Elblągu. Komentarze cóż o tym decyduje redakcja lub właściciel takie ich prawo i gęba w kubeł. Życzę 100 lat i dobrych tematów!!!!!!!!!!!

 6. 6
  +15
  ~ Monia
  Sobota, 02.05

  Gratulacja . TAK TRZYMAĆ

 7. 7
  +2
  ~ Taktojuzjest
  Sobota, 02.05

  Pamiętam, że na początku byliście lepsi od największego konkurenta w tym, że pojawiały się u Was galerie zdjęć do artykułów. U nich, zazwyczaj było jakieś jedno zdjęcie. Niby nic wielkiego, ale było zmianą na lepsze w tamtym czasie.

 8. 8
  0
  ~ Kulturą zastąpisz cenzurę.
  Sobota, 02.05

  Każdy publiczny wywód osób publikujących je w oficjalnie istniejących mediach musi spełniać określone normy społeczne i kulturowe. Stąd niedopuszczalne jest pisanie treści obraźliwych i naruszających normy prawne, moralne czy poniżające innych. Wtedy każdy wydawca nie powinien ich dopuścić do druku czy wygłoszenia. Jeżeli ktoś uważa, że to działanie jest cenzurą to źle o nim świadczy. Niestety tak się często dzieje, że te opinie jednak dostają się do obiegu. To może świadczyć o upadku człowieczeństwa. Temu trzeba przeciwdziałać i nie można tego łączyć z cenzurą. Zresztą większość tutaj piszących nie ma żadnego pojęcia o cenzurze stąd nie rozróżnia niektórych działań.

 9. 9
  +8
  ~ JAGODA
  Sobota, 02.05

  TO JEST NASZE SZCZĘŚCIE, ŻE JESTEŚCIE. ARTYKUŁY SĄ BARDZO MERYTORYCZNE I BEZ OWIJANIA W BAWEŁNĘ. OBY TAK DALEJ. ŻYCZĘ REDAKCJI INFO.ELBLAG.PL WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W WYTRWAŁOŚCI DNIA CODZIENNEGO - POZDRAWIAM CAŁĄ REDAKCJĘ.

 10. 10
  +4
  ~ Swieto swietami ale
  Niedziela, 03.05

  Prosimy o wyjaśnienie czy prawda jest że w Światowidzie dzieją się cuda. Mamy ma myśli odejście wykonawców remontu budynku. Chodzą pogłoski takie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.