Środa, 3.06.2020, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

RYNEK NIERUCHOMOŚCI – PRACA W CZASIE PANDEMII

09.04.2020, 18:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
RYNEK NIERUCHOMOŚCI – PRACA W CZASIE PANDEMII

Czas w jakim przyszło nam obecnie funkcjonować zaskoczył nas wszystkich. Jeszcze kilka tygodni temu większość z nas rozporządzenie o ograniczeniu wychodzenia z domów zaliczyłaby do opowieści science fiction. Część z nas swoje plany związane ze zmianą miejsca zamieszkania, poprawieniem warunków lokalowych odłożyła w czasie. Niestety dzisiaj nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy na pewno to dobra decyzja, jak długo będzie trwał ten stan albo jaka będzie cena nieruchomości po zakończeniu pandemii COVID-19.

 

Obecnie w najtrudniejszej sytuacji znajdują się osoby, które kończą transakcje albo z ważnych powodów zmuszeni są tą transakcję wykonać i rozpocząć proces sprzedaży mieszkania czy domu. Firma Freedom nieruchomości opracowała specjalny program obsługi.
 

W stanie zagrożenia epidemiologicznego, podczas realizacji transakcji najważniejsze jest bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.  Musimy podjąć wszelkie możliwe kroki, aby z jednej strony dokończyć lub wykonać transakcję z drugiej strony zminimalizować ryzyko choroby. Nasz dom to symbol bezpieczeństwa i ochrony, dlatego Freedom nieruchomości opracowało niezbędne procedury tak, abyście mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas dokonywanych transakcji na rynku nieruchomości. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia.
 

Sprzedaż online. To rozwiązanie stosowane dotychczas tylko w wyjątkowych sytuacjach, od dzisiaj będzie stosowane powszechnie. Jak przeprowadzić ten proces? Najlepiej skierować swoje kroki do strony  https://sprzedaj3.freedom-nieruchomosci.pl

 

Spotkania


Uruchomiliśmy bezpłatne konsultacje online, gdzie nasi agenci wyjaśnią wszystkie szczegóły dotyczące sprzedaży i na podstawie zebranych informacji przedstawią wstępną wycenę.  Spotkanie z naszym agentem może się odbywać za pomocą wielu aplikacji: Skype, Messenger, Zoom. Wszelkie druki niezbędne do zawarcia współpracy będą dostępne są w formie elektronicznej. Podczas przygotowania dokumentacji zalecamy stosowanie elektronicznej platformy ePuap. Jeżeli jest niezbędny osobisty kontakt z naszym klientem również przygotowaliśmy taką procedurę. Podpisanie dokumentów odbedzie się pomieszczeniu do tego wyznaczonym, wywietrzonym i zdezynfekowany. Przy takich czynnościach posługujemy się maseczkami, rękawiczkami ochronnymi, jednorazowymi długopisami, wszelkie dokumenty przekazywane są w foliowej koszulce.

 

Przygotowanie do sprzedaży


W celu uniknięcia niekontrolowanych wizyt w mieszkaniu czy domu, narażaniu siebie i bliskich na niepotrzebny stres, najlepiej jest zaufać profesjonalistom. Nasi agenci dbają o to, by podczas spotkania osoby przebywały w odległości minimum 1,5 metra od siebie. Wszelkie aktywności w mieszkaniu klienta dokonywane są przy minimalnym zaangażowaniu do tego procesu właściciela. Takie czynności jak np. sesja fotograficzna poprzedzone i zakończone są dokładną dezynfekcją i wietrzeniem pomieszczenia. Do celów home stagingu użyjemy wyposażenia i sprzętu dostępnego na miejscu. Elbląski oddział Freedom nieruchomości jeszcze przez czasem epidemii był prekursorem wykorzystywania nowych technologii, filmy wideo, wirtualny spacer czy zdjęcia z drona to dzisiaj narzędzia, bez których nie będzie się mogło odbyć profesjonalne prezentacja nieruchomości.  Oględziny nieruchomości odbywają się za pomocą opisanych powyżej narzędzi a ostateczna wizyta odbywa się zawsze bez udziału właścicieli.  Na czas zagrożenia odeszliśmy od dni otwartych a prezentacje odbywają się z pojedynczymi klientami.  Po odwiedzinach nieruchomości dezynfekujemy klamki, włączniki oraz miejsca z którymi mogli mieć kontakt klienci. Negocjacje i ustalenia warunków transakcji odbywają się za pomocą spotkań online lub za pomocą druków specjalnie przygotowanych do tego celu.  

 

Finalizacja transakcji:


Zamknięcie transakcji to również gromadzenie i zbieranie dokumentów w formie elektronicznej. Współpracujemy tylko z kancelariami notarialnymi, które przestrzegają zasad higieny i bezpieczeństwa. Biura wyposażone w środki dezynfekcji, jednorazowe długopisy, dużo miejsca dla klientów, strony w oddzielnych pokojach i w dużej odległości od notariusza. Z treścią podpisywanych dokumentów zapoznajemy się wcześniej drogą elektroniczną, aby zminimalizować czas przebywania w kancelarii notarialnej i szybko zakończyć transakcję.

 

Agent – zawodowiec:


W obecnej sytuacji zakończył się czas, gdy na rynku działały firmy bez doświadczenia. Dzisiaj konieczna jest pomoc profesjonalnego, znającego sytuację na rynku doradcy, który posiada wiedzę na temat procesów i zasad bezpieczeństwa, jednocześnie mającego niezbędne narzędzia i dostęp do technologii.  Doradca posiadający wsparcie dużej i prężnej organizacji. Wiedza doradców Freedom nieruchomości jest oparta na doświadczeniu ponad 300 osobowego zespołu w całej Polsce. Ich wiedza to nie tylko informacja o rynku nieruchomości, ale dzięki współpracy z Notus Finanse wiedza na temat bieżącej sytuacji w bankach, pracy urzędów czy notariuszy. W czasie pandemii i zagrożenia skorzystanie z usług zawodowych agentów to jedyne właściwe rozwiązanie.


Wyjątkowo nie zaprosimy Was do biura na Aleję Grunwaldzką 31 w Elblągu. Wszyscy nasi doradcy pełnią stały dyżur telefoniczny i online – ich lista i kontakty dostępne są na stronie https://www.freedom-nieruchomosci.pl/biuro/elblag. Zawsze można skontaktować się z asystentką biura pod nr 233 25 39, która skieruje do właściwego agenta. Oczywiście dostępni jesteśmy również na stronie Facebooka – Freedom nieruchomości Elbląg

 

                                                             


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.