Sobota, 28.11.2020, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Powrót do szkoły w Ogrodach – odbierz szkolną wyprawkę!

21.08.2019, 08:43:00 Rozmiar tekstu: A A A
Powrót do szkoły w Ogrodach – odbierz szkolną wyprawkę!

Już niedługo początek roku szkolnego, czas więc zaopatrzyć się w niezbędne artykuły szkolne. Z tej okazji centrum handlowe Ogrody przygotowało w dniach 23-29 sierpnia akcję, podczas której klienci będą mogli odebrać wyprawkę szkolną lub przedszkolną.
 

Podczas tygodniowego wydarzenia w CH Ogrody wystarczy zrobić zakupy w wybranym sklepie za min. 150 zł, aby móc odebrać szkolną wyprawkę. Należy zgłosić swój paragon na stoisku promocyjnym na parterze (w okolicach sklepu Rossmann) w godz. 13:00-19:00. Regulamin na stronie www.centrumogrody.pl.
 

Niezależnie od akcji, szeroka oferta sklepów w centrum przygotuje małych i większych na pełen wyzwań początek września. Akcesoria szkolne można kupić w salonach: Empik, Carrefour, Smyk, Pepco, TK MAXX i Go Sport. Ubrania na rozpoczęcie roku szkolnego oferują sklepy: Coccodrillo, Smyk, Pepco, TK MAXX, Reserved, H&M czy Carrefour.
 

Bony za paragony
 

W niedzielę handlową 25 sierpnia na klientów będzie czekać 500 bonów za zakupy do wybranych sklepów, każdy na kwotę 20 zł. To cykliczna akcja odbywająca się w każdą ostatnią handlową niedzielę miesiąca. Aby otrzymać bon, należy w niedzielę 25 sierpnia w godz. 11.00-19.00 w punkcie promocyjnym okazać paragon za zakupy za minimum 100 zł w sklepach poza hipermarketem Carrefour lub za minimum 200 zł, gdzie wydatki w hipermarkecie Carrefour to kwota maksymalnie 100 zł. Jeden klient może odebrać nie więcej niż trzy bony.
 

Pogotowie modowe
 

Również w niedzielę 25 sierpnia na klientów Ogrodów będzie czekać stylistka centrum – Ana Pelicana, która w godz. 13.00-17.00 udzieli bezpłatnych porad modowych. Wszystkie osoby, które chciałyby odświeżyć lub wręcz odkryć swój styl, mogą skorzystać z pomocy profesjonalistki. Tym razem Anę Pelicanę będzie można spotkać w salonach: Greenpoint (poziom 0) i Orsay (poziom 0).

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98759603500366