Czwartek, 9.12.2021, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia - wielkie otwarcie w środę 1 maja

24.04.2013, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia - wielkie otwarcie w środę 1 maja

Nowa atrakcja turystyczna w naszym Regionie. Od środy 1 maja rusza Nowa Holandia – Rodzinny Park Rozrywki z największą na świecie zjeżdżalnią, ścieżką edukacyjną, ZOO, wypożyczalnią sprzętu wodnego, rejsami statkiem i punktami gastronomicznymi. Wszystko tylko 10 minut od Centrum Elbląga, na obwodnicy miasta przy stacji benzynowej Shell. Wspaniała zabawa i udany wypoczynek dla całej rodziny!

Rodzinny Park Rozrywki zaprasza wszystkich elblążan na spotkanie z Lwem Gigantem – największą na świecie, wpisaną do Księgi Rekordów Guinnessa, pneumatyczną zjeżdżalnią gwarantującą niezapomniane wrażenia i emocje. Przyjedź z dziećmi w środę 1 maja sprawdzić nową atrakcję w naszym mieście.

„Nowa Holandia – Rodzinny Park Rozrywki otwiera pierwszy sezon wspólnej zabawy i wypoczynku zapraszając elblążan oraz mieszkańców naszego Regionu do skorzystania z oferty Parku. Oprócz Lwa Giganta i Placu zabaw na gości Parku czekają także nowi mieszkańcy ZOO m.in. wielbłąd, kangury, jaki, osły, lamy, kozły, owce, kozy i egzotyczne ptaki. Spacerując po nowej ścieżce edukacyjnej, korzystając z wypożyczalni sprzętu wodnego czy rejsu statkiem spędzą Państwo wolny czas w czasie majówki ciekawie z gwarancją udanej zabawy dla najmłodszych” informuje Marcin Maj, menadżer Rodzinnego Parku Rozrywki na Nowej Holandii.

Nowa Holandia – Rodzinny Park Rozrywki jest blisko Elbląga, tylko 10 minut samochodem po obwodnicy miasta, bezpłatne parkingi czekają na Państwa przy Grillbarze Nowa Holandia i stacji benzynowej Shell. Informacje o godzinach otwarcia Parku i biletach wstępu pod numerem telefonu 602 855 255


Rodzinny Park Rozrywki – wielkie otwarcie już w środę 1 maja!
Życzymy Państwu udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń. 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.32026219367981