Wtorek, 2.03.2021, Imieniny: Halszka, Helena, Radoslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Wiosenna promocja urządzeń czyszczącyh firmy Kächer

30.03.2012, 11:00:40 Rozmiar tekstu: A A A
Wiosenna promocja urządzeń czyszczącyh firmy Kächer

Wiosna już do nas dotarła, a to motywuje każdego z nas do przydomowych porządków. Firma Techtrans jako dealer urządzeń czyszczących renomowanej marki Kächer, wychodzi naprzeciw tym zadaniom. Proponujemy Państwu myjkę wysokociśnieniową K 5.2012 oraz parownicę SC 1.030 B

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5.2012 została objęta trzyletnią gwarancją producenta przy sprzedaży na paragon (faktura imienna) oraz roczną rękojmią w przypadku sprzedaży na fakturę vat. Myjka Karcher 5.2012 ma silnik chłodzony wodą. Urządzenie to świetne nadaje się do regularnego, mycia samochodów, elementów wyposażenia ogrodu, mycia wokół domu.Silniki chłodzone wodą, znane są z wysokiej klasy myjek profesjonalnych. Chłodzenie wodą oznacza zwiększenie żywotności urządzenia, zmniejszenie poboru mocy (min. brak wiatraka) oraz mniejsze natężenie dźwięku. Tak wielka efektywność jest osiągana dzięki dopasowaniu dysz do wydatków wody w pompach wysokociśnieniowych. Pozwala to na oszczędność do 50% energii, wody oraz czasu.
Dodając do tego bogate wyposażenie, mamy pewność, że otrzymujemy produkt kompletny, doskonale sprawdzający się w codziennych obowiązkach.

Parownica Kärcher. SC 1.030 B jest przeznaczona do usuwania zabrudzeń z wszelkiego rodzaju powierzchni w kuchniach i łazienkach, w sposób bardzo higieniczny bez użycia jakichkolwiek środków czyszczących, tylko przy wykorzystaniu strumienia pary.
Model ten jest wyposażony w żelazko, dzięki czemu może być wykorzystany również do prasowania.

W parownicy para jest wytwarzana pod ciśnieniem przynajmniej 3.2 bar (jest to ciśnienie z jakim korek od szampana strzela z butelki). Oznacza to, że para opuszcza urządzenie z prędkością około 170 km/h! Para opuszczająca dyszę ma temperaturę około 100 stopni. Brud nagrzewa się szybciej niż powierzchnia, do której przylega. Ta różnica temperatur sprawia, że cząsteczki brudu rozszerzają się mocniej niż powierzchnia, a to powoduje niemal samoczynne odspajanie się brudu.

Masz pytania zadzwoń lub napisz:

Tel. 55 230 43 64
Adres e-mail: salon@techtrans.com.pl........................................................................ Artykuł płatny ........................................................................


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 3 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.20028185844421