Poniedziałek, 26.02.2024, Imieniny: Bogumil, Aleksandra, Miroslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 301)

03.12.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 301)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 301) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2023-12-03 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ F
  Niedziela, 03.12

  Zdjęcie nr 1 trepy parkują na Królewieckiej jak im się podoba.

 2. 2
  0
  ~ Moda na sukces odc.246534578
  Niedziela, 03.12

  Ten " serial" z parkującym inaczej już jest nudny, zero reakcji służb. Ale jak psy oarkuja na przystanku przy Górnośląskiej ti im wolno ? Wystawili sobie mandat ?

 3. 3
  --5
  ~ Anty
  Poniedziałek, 04.12

  Dopóki kierowcy będą ciskani bezpodstawnymi opłatami za parkingi - bo "majom samochód to niech płacom, hehe", to ludzie będą robić wszsytko, aby parkować za darmo. To nie jest żadna łaska, zeby parking byl za darmo za te koszty jakie ponoszą kierowcy - w tym na utrzymanie dróg. Info powinno walczyć i promować darmowe parkingi zamiast pastwić sie nad kierowcami. Panuje jakaś durna zabobonna mentalnośc, żejak w kogoś ciskać to kierowcę, jako tego dorobkieiwcza, co by nie mial za dobrze,bo...sie dorobił. To trochę taka mentalnosć psa ogrodnika, ale troche bezzasadna w dzisiejszych czasach, bo auto nie jest dziś niczym wyjątkowym. Parkigni mogą być platne, ale np. pierwsza godzina za darmo. Wtedy każdy da radę załatwić swoje sprawy i nie będzie zajmowal miejsca.

 4. 4
  +5
  ~ jarzyna
  Poniedziałek, 04.12

  ~ Anty.....co za brednie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1360840797424