Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 182)

04.09.2022, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 182)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 182) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-09-04 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Gosc
  Niedziela, 04.09

  Niemcy, Holandia, UK...parkujący w taki sposób dostają mandat za prędkością światła. Nie rozumiem. Dlaczego policja i straz miejska nie robi z tym NIC ? Nie chce się pracować? Czy boicie się? A może nie znacie przepisów i nie wiecie za co karać?

 2. 2
  +3
  ~ anatol
  Niedziela, 04.09

  policja i straż miejska dają zły przykład olewając swoje obowiązki . A przecież pieniadz za mandaty leży na ulicy . Z powodu zle zaparkowanego auta nikt nie straci życia , czy zdrowia , ale gdy one będą zagrozone ,a policja pojawi się po godzinie lub w ogóle to żarty się kończą i trzeba zacząć rozliczać leniwych mundurowych i ich szefów na poważnie.

 3. 3
  --1
  ~ Olek
  Niedziela, 04.09

  Najbardziej winny jest Urzad miejski ktory nie organizuje miesjc parkingowych to oni sa mistrzami parkingowymi

 4. 4
  --1
  ~ rencistka
  Poniedziałek, 05.09

  W całości popieram wpis Oleka . Urząd Miejski ,a szczególnie Zarząd Dróg zamiast tworzyć miejsca parkingowe wzdłuż każdej ulicy / przykladem prawidlowego rozwiazania jest Mickiewicza / utrudniają na każdym kroku życie zmotoryzowanym elblążanom .

 5. 5
  +2
  ~ widz
  Poniedziałek, 05.09

  panie Anatolu,nie ma się co dziwić.państwo z tektury tak właśnie wygląda.ważne,że statystyki sie zgadzają.

 6. 6
  +1
  ~ Seer
  Poniedziałek, 05.09

  Szok jak te głąby parkują. Pytam gdzie jest policja i gdzie straż miejska?

 7. 7
  0
  ~ Gtt
  Poniedziałek, 05.09

  to już 182 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.

 8. 8
  0
  ~ Kalika
  Poniedziałek, 05.09

  Od 26 września skonczy się zajmowanie chodników przez auta.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1247520446777